Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

BU: Premiera 2. longplay'a

2 lut 2018

Dziś do sprzedaży trafił album „Nadgryziony zębem czasu” BU. To 2. po „Byku” długogrająca płyta śląskiego rapera. Artysta ugruntowuje nią swoją pozycję na rynku. Album dostępny wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

 

Na płycie znalazło się 14 premierowych utworów, traktujących o różnych aspektach codzienności. Są tu zarówno historie o beztroskiej przeszłości, radosnym ojcostwie, ale także wymowny komentarz do aktualnej sytuacji społeczno-politycznej. Wydawnictwo promują single: „Porapuj mi tato”, „Waleczne serca”, „Rekompensata” (wideo), „Twarde lądowanie”, „Pasjonat” (wideo) oraz „Nadgryziony zębem czasu”, czyli tytułowy utwór z płyty.

 
Pasjonat
BU

Nadgryziony zębem czasu” to płyta na klasycznych bitach. Wśród producentów, którzy zadbali o oldschoolowe brzmienie albumu znaleźli się: JazBrothers, DJ Rezume, DJ EDK, Młody, Stahu, Adam L, DJ HWR oraz Grafit. Cuty i skrecze dołożyli natomiast: DJ Meka, DJ Mientus, DJ West, DJ Tentato, DJ EDK, DJ Cutahead, Malowany, DJ HWR, DJ Ciach i DJ Sadman. Na premierowym krążku jako MC swoje umiejętności prezentuje wyłącznie BU. W roli chórzysty w utworze „Rekompensata” pojawia się Metrowy. Nie można również zapomnieć o gościach, którzy dograli partie instrumentalne. Do tego grona zaliczamy: Tomasza Muchę na skrzypcach, Dominika „Czeta” Mietłę na trąbce oraz Bartłomieja Prucnala na saksofonie.

 
Rekompensata
BU

Płycie „Nadgryziony zębem czasu” patronują: Popkiller.pl, Rap-news.eu, Silesia Crime oraz audycja Winylowe Pole. Partnerem wydawnictwa jest fundacja Legalna Kultura promująca dostęp do kultury z legalnych źródeł.

Limitowany album w formie fizycznej dostępny jest wyłącznie w MaxFloSklepie.
Utworów z najnowszej płyty BU szukaj też pod na tej playliście.