Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Zakręć woskiem i zgarnij bity BRK! [konkurs]

5 sie 2015

GrubSon, Jarecki & BRK, Chonabibe – na krążkach sygnowanych tymi ksywami nie brak hitów autorstwa DJ-a BRK. Wydaliśmy już na winylu instrumentalne wersje 16 z nich. Teraz bangerowe podkłady dostępne są także na MaxFloRecTV. Po przesłuchaniu płyty w formie cyfrowej w prosty sposób możecie sprawić sobie jej analogową postać

Platynowy album „Coś więcej niż muzyka” GrubSona, stworzony z nim w ścisłej kooperacji (i pokryty złotem) „Gruby Brzuch”, kultowa „Mucha nie siada” będąca wynikiem duetu z Jareckim czy lubelski „Chonabibe mixtape” – to tylko nieliczne z wydawnictw, na których DJ BRK zaprezentował producencki kunszt. Od kilku dni jego muzyczną kreatywność sprawdzić można również na kanale MaxFloRecTV. Do odsłuchu trafił tam bowiem winyl z serii MaxFloInstrumentals.

 

 
DJ BRK (Strona A)
MaxFloInstrumentals

Płyta z podkładami autorstwa DJ-a BRK zawiera łącznie 16 kultowych pozycji. Wśród nich na stronie A znalazły się np.: „Fenomenalnie” i „Antidotum” Jareckiego & BRK czy „M.P.S.” GrubSona. Strona B to m.in. takie bangery, jak: „Ostatni raz” i „Można? Da się?” z „Grubego Brzucha” czy „OPDK” z płyty „Coś więcej niż muzyka”.

 
DJ BRK (Strona B)
MaxFloInstrumentals

Przy okazji odsłuchu płyty postanowiliśmy zorganizować kolejne konkursy. Wczoraj na Facebooku MaxFloSklepu rozwiązaliśmy pierwszy z nich. Na Fan Page'u MaxFloRec wystartowaliśmy za to z drugą akcją. Uczestnicy najnowszej zabawy mają za zadanie przesłuchać płytę i wskazać min 3 sample, które wykorzystał w swoich bitach BRK. Odpowiedzi w postaci tytułów 3 oryginalnych utworów i nazwisk ich autorów należy przesłać mailem na konkurs@maxflo.pl do 10 sierpnia. Trzej pierwsi autorzy poprawnych odpowiedzi zostaną nagrodzeni płytami i gadżetami z MaxFlo. Trafi do nich m.in. fizyczna wersja winyla MaxFloInstrumentals z produkcjami DJ-a BRK.

Pamiętajcie, że winyl z podkładami DJ-a BRK wciąż zamówić można na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść).