Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Tak (za)Brzmi Miasto!

23 paź 2015

Co każdy muzyk powinien wiedzieć o dźwięku? Ile osób pracuje na sukces artysty? Jak dotrzeć do mediów? Na te i masę innych pytań już 24 i 25 października w Krakowie odpowiadać będą specjaliści z branży muzycznej. Wśród nich pojawią się reprezentanci MaxFloRec. Partnerem wydarzenia jest MaxFloSklep. To będzie też okazja, by osobiście wręczyć nam demówkę!

Jak mówią organizatorzy konferencji, Tak Brzmi Miasto 2015 to „wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o rynku muzycznym, a o co baliśmy się do tej pory zapytać”. – 24 i 25 października w krakowskim klubie Forum Przestrzenie będziemy stawiać jasne pytania, oczekując jasnych odpowiedzi. W trakcie ponad 30 paneli dyskusyjnych, warsztatów i wykładów sięgniemy do doświadczeń wszelkich specjalistów z branży: muzyków, menedżerów, dziennikarzy, wydawców, realizatorów – mówi Mike Młynarczyk z Krakowskiej Sceny Muzycznej. – Wszystko po to, by „prześwietlić” każdy etap drogi: od ciemnych piwnic do wielkich festiwali – dodaje.

Uzupełnieniem konferencji będzie Targ Muzyczny (wstęp free!). Pojawią się na nim (nie tylko) lokalne firmy, wydawnictwa, organizatorzy koncertów i festiwali, animatorzy kulturzy. – Targ Muzyczny to idealne miejsce do tego, by poznać nowych ludzi, nawiązać kontakty, dowiedzieć się, co dzieje się wokół, a nawet... zostawić swoją demówkę i być może wkrótce wydać płytę – mówi Młynarczyk. Na liście wystawców znajdzie się m.in. MaxFloSklep.

– Zaprezentujemy oczywiście niebanalną, streetwearową kolekcję MF Wear. Jak zawsze, będziemy promować wyłącznie produkty polskie, ale korespondujące z najnowszymi, zagranicznymi trendami –  mówi Katarzyna Szczepaniak z MaxFlo. – Nasze stoisko to nie tylko wykonane z najwyższej jakości materiałów: T-shirty, bluzy, spodnie, snapbacki, portfele czy torby. To również oryginalne płyty w zdecydowanie niższych niż normalnie cenach. Szczególnie polecam sprawdzić ostatnie wydawnictwa: „Reversal” Pokahontaz, „Holizm” GrubSona czy „HorRYM JESTem” Kleszcza & DiNO – zachęca.

 
Spacer
Kleszcz & DiNO ft. Lilu

Na naszym stoisku pojawi się także specjalny „demo box”. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by zostawić w nim swoje nagrania i byśmy od razu o nich pogadali.

Cena biletu na 1 dzień imprezy to 30 zł. Karnet dwudniowy kosztuje 50 zł. Wjazd na Targ Muzyczny będzie bezpłatny. Tak Brzmi Miasto już 24 i 25 października w klubie Forum Przestrzenie w Krakowie. Więcej na www.takbrzmimiasto.pl.