Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Rahim i Buka już za tydzień na Big Up! Urban Session!

9 maj 2014

Już 17 maja (sobota) na terenie nowej siedziby Muzeum Miejskiego w Katowicach zagrają reprezentanci MaxFloRec, Buka oraz Rahim. Oprócz nich na festiwalowej scenie pojawią się m.in.: L.U.C, Sitek i Buszu. Sprawdź szczegóły!

„Big up! Urban Session to projekt, w którym spotyka się muzyka, malarstwo, film, taniec i wszystko to czego możemy doświadczyć w miejskiej kulturze” – czytamy na stronie wydarzenia Big Up! Urban Session na Facebooku. Jako że impreza dotyczyć będzie kultury miejskiej, na terenie festiwalu znajdziecie również namiot MaxFloSklepu. – Oprócz streetwearowych bluz czy spodni z kolekcji MF Wear będzie można oczywiście zakupić płyty i gadżety związane z artystami działającymi pod naszym szyldem – zapowiada Katarzyna Szczepaniak z MaxFloSklepu.

MaxFloRec na festiwalowej scenie reprezentować będą: Buka i Rahim. Poniżej przypominamy wspólny numer artystów. pt. „Cyferblatów wichura”. Singiel pochodzi z ostatniego krążka Buki zatytułowanego WSPANIAŁY WIDOK NA NIC INTERESUJĄCEGO.

 
Cyferblatów wichura
Buka ft. Rahim prod. DiNO

Bilety w cenie 35 zł do nabycia m.in. on-line na www.ticketpro.pl, w salonach sieci EMPiK, Media Markt i Staurn na terenie całego kraju, w katowickim 12Cali VinylShopie przy ul. Mielęckiego 6 i salonie Chyba Ty Tattoo przy ul. Mariackiej 31. MaxFloRec jest partnerem festiwalu. Więcej info na www.big-up.pl (kliknij, aby przejść).