Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Płyta Biaka x HWR-a na fizyku! Ruszył pre-order wspólnego albumu

8 kwi 2016

Wczoraj wieczorem w naszym sklepie i na dwanasciecali.pl zupełnie niespodziewanie ruszyła przedsprzedaż fizycznej wersji albumu „The Winners”. Zamawiając go w pre-orderze, możecie liczyć na autografy artystów i dostawę krążka jeszcze przed premierą. A ta odbędzie się 16.04, czyli w święto Record Store Day

„(...) Polecam sprawne ruchy bo edycja mocno limitowana. Za każde wsparcie wielkia piona, liczymy na Was” – napisał na swoim Facebooku Biak. My również dołączamy się do jego apelu. Na szybkich i zdecydowanych czekają limitowane albumy z autografami obu artystów.

Aby zamówić „The Winners” w pre-orderze, kliknij tutaj lub tutaj. W MaxFloSklepie płyta dostępna jest również w wersji cyfrowej (MP3).

Przypominamy, że wspólne wydawnictwo Biaka i DJ-a HWR to 14 premierowych utworów, w tym single, takie jak: tytułowy „The Winners” (ft. Lilu), „Gotowy na wszystko”, „Saga”, „Podnieś do góry broń” czy „Mój hip hop”.

 
Mój hip hop
Biak x HWR

Za warstwę muzyczną całości odpowiada DJ HWR. Jego surowe, mocne bębny, precyzyjnie cięte sample oraz doprawione cutami i scratchami niskie basy stanowią solidną bazę dla tekstów Biaka. Z kolei tego bezkompromisowego MC wyróżnia wyjątkowa technika rapowania i każdorazowe zaangażowanie w lirykę. W powstanie albumu zaangażowali się też goście specjalni, których przedstawiamy na poniższej trackliście.

1. INTRO
2. CZERWONE OCZY
3. GOTOWY NA WSZYSTKO (FT. KOTZI)
4. MÓJ HIP HOP
5. PRACA PLUS PRACA
6. RÓWNY ODDECH (FT. UKA, RAKRACZEJ)
7. SAGA
8. JEDEN ZNAK
9. PODNIEŚ DO GÓRY BROŃ
10. DUŻY PROCENT (FT. J-RO OF THA ALKAHOLIKS, MŁODY/HEAVY MENTAL, DJ KOSTEK)
11. THE WINNERS (FT. LILU)
12. ZŁE I DOBRE DNI
13. OBRAZ (FT. MŁODY/HEAVY MENTAL)
14. OUTRO (FT. DJ EPROM)

The Winners” jako nośnik fizyczny do sprzedaży trafi 16.04. Trzecia sobota kwietnia to od 2008 r. ogólnoświatowy dzień niezależnych sklepów muzycznych, czyli Record Store Day. Wspólny album Biaka & HWR-a to prawdopodobnie jedyna w Polsce płyta, która ukaże się właśnie z okazji tego święta. Organizatorzy imprezy sprawują mecenat nad wydawnictwem.