Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Nowa kolekcja, kalendarz adwentowy i konkurs z nagrodami

28 lis 2014

Zrób sobie zdjęcie w nowej czapce, wrzuć na Instagrama lub Facebooka, otaguj i wygraj bon zakupowy nawet na 200 zł! A w grudniu każdego dnia częstuj się inną promocją na sklep.maxflo.pl! Sprawdź szczegóły!

Kilka dni temu na półkach MaxFloSklepu pojawiły się czapki zimowe. W tym tygodniu wśród nowości znalazły się również nerki w 3 kolorach: żółtym, czarnym i granatowym. Dziś na naszym Instagramie i Facebooku MaxFloSklepu ruszył wyjątkowy konkurs. O co chodzi? Prezentujecie ciekawe stylizacje z czapkami MaxFlo w roli głównej. Wrzucacie na Instagrama lub Facebooka zdjęcia. Co ważne, pod fotografią muszą znaleźć się hasła: #maxflosklep i #mfwear, a na Instagramie dodatkowo należy oznaczyć profil MaxFloRec (@maxflorec). Na najbardziej kreatywnych autorów zdjęć czekają bony upominkowe o nominałach: 200, 100 i 50 zł do wykorzystania na sklep.maxflo.pl. Konkurs trwa do 21.12.2014 włącznie.

Konkurs z czapkami to jednak nie koniec niespodzianek w naszym sklepie. Jutro, z okazji Andrzejek, uaktywnimy wyjątkowy rabat dla wszystkich zarejestrowanych klientów o imieniu Andrzej. 1 grudnia pojawi się natomiast wirtualny kalendarz adwentowy. Grafika z motywem MaxFlo będzie zawierać 24 okienka. Każde z nich odpowiadać będzie dacie w kalendarzu i... specjalnie na ten dzień przygotowanej promocji. Każda promocja aktywna będzie tylko danego dnia. Promocje i rabaty nie będą łączyć się ze sobą.

Jak podkreśla Katarzyna Szczepaniak z MaxFloSklepu, zimowa, streetwearowa kolekcja jest kompletna. Nerki i czapki idealnie pasują do siebie, a także do ostatnich nowości, czyli bluz i T-shirtów. – Moje ulubione połączenie ubrań to: czarna bluza z gwiazdkami i napisem „MaxFloWear Classic” w ramce, czarna lub żółta nerka i czarna czapka z dwukolorowym pomponem – mówi Szczepaniak. – A samą czapkę idealnie można dopasować do wszystkiego, co mamy na stoku. Wybijający się żółty kolor z pewnością pozwoli się wyróżnić – dodaje.