Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Mariusz Kałamaga w SANEPIDZIE!

17 lut 2015

Mariusz Kałamaga ściągnął swój żółty sweterek. Założył biały fartuch i zagrał w nim w „Sanepidzie”. Wideo zwiastuje „Holizm”, czyli trzeci solowy album GrubSona. Premiera płyty 4.03. Na sklep.maxflo.pl i empik.com ruszyła już przedsprzedaż

Wczoraj na MaxFloRecTV pojawił się kolejny klip zapowiadający trzecią solową płytę GrubSona. W utworze gościnnie pojawia się Jarecki, a w samej wizualizacji m.in. Mariusz Kałamaga. To zupełnie nowa rola artysty, który w miniony weekend po raz ostatni wystąpił na scenie jako członek kabaretu Łowcy.B.

Po 12 latach postanowiłem zrzucić swój żółty sweter, ponieważ jest jeszcze na tym świecie wiele ciekawych rzeczy do zrobienia i do założenia. Jedną z nich był choćby udział w teledysku GrubSona, którego wraz z „fenomenalnym” Jareckim i DJ-em BRK od zawsze mega cenię. W dodatku to chopy ze Ślunska – mówi Kałamaga. – Moja rola w klipie nie jest przypadkowa. „Sanepid” jako nazwa i twór inspirowany jest jednym ze skeczy Łowców.B. Jest tam nawet zmiksowany sam Zlew.B. O jaki skecz chodzi, niech pozostanie dla Was zagadką.

Dodajmy, że aktualnie Mariusz Kałamaga współtworzy Punkową Grupe Rozweselającą Ja mmm Chyba Ściebie.

 
Sanepid (official video)
GrubSon ft. Jarecki

„Sanepid” to drugi po „Złotej kuli”, i na pewno nie ostatni, teledysk promujący nadchodzącą płytę GrubSona. W MaxFloSklepie oraz na empik.com można już zamówić krążek w preorderze (kliknij, aby zamówić). 

Dziś możemy zdradzić kolejne szczegóły dotyczące „Holizmu”. Oprócz Jareckiego i Krzysztofa Zalewskiego na krążku usłyszymy także: Marcelinę, Tego Typa Mesa oraz artystę zza oceanu. W utworze „Spider-man” pojawi się bowiem nowojorczyk – Chip Fu z grupy Fu-Schnickens, jeden z pionierów stylu ruffneck. – Kiedyś nie myślałem nawet, że uda mi się być na jego koncercie, a dziś mam go na swojej płycie – chwali się GrubSon.

Producentem „Holizmu” został sam GrubSon i DJ BRK. Wsparli ich: Amateus i Snake. Za skrecze odpowiadają: GrubSon, DJ BRK i Twister.

Patronat medialny nad płytą objęli: RMF Maxxx, Interia, MTV, tygodnik „Przegląd”, dziennik „Metro”, magazyn „Freestyle”, Hip-hop.pl, Rapduma.pl, Muzodajnia i EMPiK. Wyłączną dystrybucję albumu na terenie Polski prowadzi Mystic Production.