Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz i DiNO zapraszają na wspólny SPACER z Lilu!

27 maj 2015

Wczoraj na sklep.maxflo.pl ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Do sieci trafił też trzeci, po „Szukaj mnie” i „HorRYM”, zwiastujący ją klip. Artyści zapraszają na „Spacer” w towarzystwie Lilu. Premiera krążka 12 czerwca

Debiutujący na oficjalnym rynku Kleszcz i ceniony od lat DiNO zdradzają kolejne szczegóły wspólnej płyty. Wczoraj w naszym sklepie ruszył jej preorder. Poznaliśmy więc i gości, i tracklistę, i próbkę zawartości. I to nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie – na MaxFloRecTV pojawił się bowiem „Spacer”.

Za realizację wideo odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza. Scenariusz napisali: Kleszcz i DiNO. W rolach głównych, oprócz nich i Lilu, występują: Karol Puciaty oraz Karolina Studzińska.

 
Spacer (official video)
Kleszcz & DiNO ft. Lilu

Singiel zapowiada płytę „HorRYM JESTem”, która na sklepowe półki trafi 12.06. Zamawiając ją w preorderze na sklep.maxflo.pl, otrzymamy dodatkowe bonusy: autograf Kleszcza i DiNO, a także gwarancję wysyłki 10.06. Szczęśliwcy otrzymają więc album nawet na dzień przed oficjalną datą premiery (kliknij, aby zamówić).

Na „HorRYM JESTem” znajdziemy 16 utworów utrzymanych w baśniowej konwencji. Jak mówią sami artyści, będzie przede wszystkim mrocznie i magicznie, ale będą też wyjątki od reguły. Nie chcemy być hermetyczni. Przecież w każdym momencie ludzkiego życia stan ducha jest inny – dziś świeci słońce, a jutro pada deszcz. I odwrotnie. Odzwierciedleniem tych stanów jest nasz debiutancki krążek – czytamy na sklep.maxflo.pl.

U boku Kleszcza w nagraniach udzielili się: K2, Lilu, Skorup i Sit. Pojawią się też skrecze DJ-a Bambusa i DJ-a Hopbeata. Wszystkie produkcje muzyczne będą oczywiście spod ręki DiNO. Warto wspomnieć, że już 26.06 usłyszymy je „na żywo”. Kleszcz i DiNO zagrają w wielkim finale akcji społecznej pn. „Bitwa prawna” w CK Wiatrak w Zabrzu. Będzie to ich pierwszy koncert zaraz po premierze płyty.

Patronat medialny nad wydawnictwem objęli: RMF Maxxx, „Dziennik Zachodni”, „Freestyle”, CGM.pl, Fabryka Zespołów, Popkiller.pl, Rapduma.pl i Legalna Kultura. Album promują single: „Szukaj mnie”, „HorRYM JESTem/HorRYM będę” i „Spacer”. Pełny spis utworów na sklep.maxflo.pl.