Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz & DiNO: płyta już w sklepach, 26.06 premierowy koncert

12 cze 2015

Szukaj mnie”, „HorRYM” czy „Spacer” – to tylko 3 z 15 eksperymentalnych utworów duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent), które znajdziemy na krążku „HorRYM JESTem”. Dziś, 12.06, płyta trafiła na sklepowe półki. Gościnnie pojawili się na niej m.in.: K2, Lilu, Skorup i Sit. Koncertowe wersje numerów z albumu usłyszymy już 26.06 w Zabrzu podczas finału „Bitwy prawnej

– Jest mrocznie i magicznie, ale są też wyjątki od reguły – mówią o klimacie swojej pierwszej wspólnej płyty Kleszcz i DiNO. Utrzymany w baśniowej konwencji album „HorRYM JESTem” dostępny jest już m.in. na sklep.maxflo.pl i w EMPiK-u. Poniżej przypominamy najnowszy klip promujący wydawnictwo, „Spacer” z gościnnym udziałem Lilu.

 
Spacer (official video)
Kleszcz & DiNO ft. Lilu

Kleszcz & DiNO to przykład dość nietypowej kooperacji. Dzieli ich wiek, doświadczenie, środowisko. Łączy muzyka. Efekty tej współpracy już niebawem będziemy mogli usłyszeć „na żywo”. 26.06 (piątek) Kleszcz & DiNO zagrają podczas finału „Bitwy prawnej” w CK Wiatrak w Zabrzu. „Bitwa prawna” to akcja społeczna mająca na celu uświadamianie prawnych skutków prowadzenia „pod wpływem”. Artyści przekonują: „Piłeś, paliłeś? Nie jedź!”. Więcej o kampanii na www.bitwaprawna.pl.

 
Bitwa Prawna (zapowiedź koncertu)
Kleszcz & DiNO

Wydawcą płyty „HorRYM JESTem” jest MaxFloRec. Patronat medialny sprawują nad nią: RMF Maxxx, „Dziennik Zachodni”, „Freestyle”, CGM.pl, Fabryka Zespołów, Popkiller.pl, Rapduma.pl i Legalna Kultura. Wyłącznym dystrybutorem krążka jest MyMusic Group.

Tracklista krążka znajduje się na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść).