Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

ArtDeRue Fest 2014 już w najbliższy weekend!

5 paź 2014

Grubson, Pokahontaz, Jarecki i BRK, Bob One & Bas Tajpan oraz K2 - to oni będą reprezentować MaxFloRec na scenie tegorocznego ArtDeRue OpenAir Festivalu. Obok sceny znajdziecie też pomarańczowy namiot MaxFloSklepu, a w nim: płyty, ubrania i gadżety w bardzo atrakcyjnych cenach! Widzimy się już 10 i 11 października w Rzeszowie. Bilety są jeszcze dostępne!

Zgodnie z opisem zwiastuna festiwalu na MaxFloRecTV, w nadchodzący weekend na terenie Millenium Hall w Rzeszowie możecie spodziewać się: eksplozji bitów, mnogości stylów i ogromnej dawki dobrej muzyki! Oprócz artystów spod szyldu MaxFlo koncerty zagrają również: Ten Typ Mes, Eldo, Rasmentalism, Homex i Strana Vychodna. Główną gwiazdą festiwalu będzie słynna, holenderska grupa hip-hopowa Dope D.O.D. Zobaczcie sami, co mają Wam do powiedzenia jej członkowie, a także część naszej silnej reprezentacji.

 
ArtDeRue OpenAir Festival 2014
(zwiastun)

Przypomnijmy jeszcze, że za prowadzenie imprezy odpowiedzialny będzie Eskaubei. Na after party zapraszają: DJ Phunkill, DJ Zoltan i DJ Noriz. Bilety wciąż dostępne są na Ticketpro.pl (kliknij, aby zamówić), w sieci salonów EMPiK, Saturn i Media Markt oraz w rzeszowskim Selectshopie. Wejściówka na dany dzień kosztuje w przedsprzedaży 50 zł, karnet dwudniowy – 80 zł. Koszt biletu w dniu imprezy to 60 zł.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli m.in.: Czwórka Polskie Radio, Co Jest Grane, Kino Polska Muzyka, Legalna Kultura, DlaStudenta.pl, CGM.pl, Popkiller.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal.pl, RapDuma.pl, RRR.com.pl i hip-hopowy magazyn internetowy VAIB.