Twoje demo
Twoje demo

Zbliża się "Rekontakt" Pokahontaz

10 paź 2012

Na tą informację czekali chyba wszyscy fani hip-hopu w Polsce. Grupa Pokahontaz po siedmiu latach od wydania albumu „Receptura” wraca z nowym materiałem. Premiera płyty „Rekontakt” zaplanowana jest na 19 października!

Siedem lat potrzebowała tworzona przez Rahima i Fokusa grupa Pokahontaz, żeby na półkach sklepowych pojawił się jej drugi album zatytułowany "Rekontakt". Od czasu "Receptury" obydwaj raperzy z powodzeniem realizowali się na solowej płaszczyźnie oraz angażowali się w inne projekty muzyczne. W 2011 roku artystyczne drogi Rahima i Fokusa zeszły się ponownie, co zaowocowało pracami nad nowym materiałem.

Fonograficzny powrót Pokahontaz to 15 premierowych utworów. Artyści przy pracy nad nowym albumem nie uciekają od muzycznych eksperymentów. W tym celu podjęli współpracę z DiNO, jednym z najbardziej kreatywnych producentów na polskiej scenie hip-hopowej. Na płycie „Rekontakt” pojawią się wyjątkowi goście: EMILYROSE, Pezet, Łona oraz Grizzlee z East West Rockers.

Płyta "Rekontakt" będzie dostępna od 19 października w sklepie MaxFlo, Fokuspace oraz salonach EMPIK. Tego samego dnia o godzinie 17.00 odbędzie się premierowy event w katowickim salonie EMPIK. W trakcie spotkania z fanami artyści odpowiedzą na najważniejsze pytania dotyczące „Rekontaktu” oraz będą podpisywać świeżo wydaną płytę. Zaplanowano również spotkania z Pokahontaz w innych salonach EMPIK. Aktualnie lista spotkań prezentuje się następująco:

19 października – Katowice 21 października – Sopot 3 listopada – Bielsko-Biała 24 listopada - Łódź 28 listopada - Rybnik

Tymczasem od dzisiaj na stronach MaxFloSklepu i Fokusa ruszyła przedsprzedaż albumu.