Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Wyjątkowy singiel Pokahontaz już w sieci

29 lip 2019

W piątek (26.07) na MaxFloRecTV trafiła muzyczna niespodzianka od Pokahontaz. Utwór zatytułowany „100 lat” powstał z okazji setnej rocznicy wybuchu 1. Powstania Śląskiego. Numerowi towarzyszy okolicznościowy wideoklip związany z wydarzeniem. Sprawdź, jak Rahim i Fokus opowiadają o historii Śląska 

− Organizatorzy zaprosili nas do udziału w koncercie upamiętniającym 100-lecie wybuchu 1. Powstania Śląskiego w Mysłowicach. Przy tej okazji zostaliśmy zapytani, czy nie napisalibyśmy utworu o tej tematyce, na co przystaliśmy − wspomina Rahim. Numer „100 lat” w całości zainspirowany został wydarzeniami historycznymi.

 
100 lat
Pokahontaz

Teledysk powstały do premierowego utworu w całości zrealizowała ekipa CAMeleon Film Studio. Singiel nagrano w MaxFloStudio pod okiem Dawida Twardowskiego do bitu Magiery. Twardowski odpowiada też za miks i mastering „100 lat”. Skrecze dorzucił natomiast DJ West.

14 sierpnia na terenie byłej kopalni KWK Mysłowice odbędzie się widowisko audiowizualne, w trakcie którego nie zabraknie na pewno utworu „100 lat” w wykonaniu Pokahontaz. Tego dnia na scenie obok Rahima i Fokusa wystąpią artyści prezentujący przeróżne gatunki muzyczne. Wszystkich jednak łączyć będzie silny związek z Górnym Śląskiem.