Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

Vixen zaprasza do ESCAPE ROOMU

24 kwi 2018

Dziś rano (24.04) na stronie www.tonievixt4pe.pl pojawiła się kolejna zagadka związana z akcją specjalną Vixena. Rozwiązanie łamigłówki umożliwia udział w ciekawej zabawie oraz przedpremierowy dostęp do nowego singla artysty. Utworem tego tygodnia jest „Escape room”, który właśnie trafił na MaxFloRecTV 

1. numerowi z tracklisty „To nie Vixt4pe'u” towarzyszy lyric wideo autorstwa Patryka Piwnickiego ze Spyral Filmz. Za produkcję muzyczną singla, podobnie jak to było w przypadku ubiegłotygodniowej „Cameleony”, odpowiada JRS. Mixem i masteringiem utworu zajął się natomiast Zbylu.

 
Escape room
Vixen

Escape room” to już 6 singiel z nadchodzącego wydawnictwa Vixena. Pełna lista utworów „To nie Vixt4pe'u” znajduje się TUTAJ. Pod tym adresem można zamówić album w pre-orderze. Decydując się na płytę w przedsprzedaży można liczyć na: rabat, wysyłkę na dwa dni przed premierą, autograf Vixena oraz gadżety MaxFlo.

Do dnia premiery wydawnictwa, czyli do 18.05.2018, trwa akcja specjalna zatytułowana tak samo, jak album Vixena. Przez cały okres pre-orderu w każdy wtorkowy poranek na www.tonievixt4pe.pl publikowana jest zagadka. Podając jej rozwiązanie, można przedpremierowo zapoznać się z jednym z utworów z płyty oraz wziąć udział w konkursie. Co tydzień wyłaniany jest 1 zwycięzca. Laureaci kolejnych tygodni wspólnie z Vixenem i JRS-em spotkają się w umówionym terminie w pokoju zagadek w warszawskim Funescape.

Aby nie przegapić żadnej z premier Vixena najlepiej subskrybować MaxFloRecTV oraz śledzić nasze social media.