Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Vixen zakłada ZER00WKI i wraca do czasów dzieciństwa

1 maj 2018

Majówka rozpoczęta, a na MaxFloRecTV mimo to dziś trafiła kolejna nowość Vixena. Singiel pt. „Zer00wki” to już 3. utwór, który pojawił się w ramach akcji specjalnej trwającej w czasie pre-orderu „To nie Vixt4pe'u”. Płyta w przedsprzedaży dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

Cotygodniowym zwyczajem na MaxFloRecTV ujawniona została kolejna pozycja z tracklisty „To nie Vixt4pe'u”. Dziś światło dzienne ujrzały „Zer00wki”. Utwór jest już w sumie 7. singlem zwiastującym nadchodzący album Vixena. Gościnnie w chórkach udzieliła się w nim znana m.in. z „TermosuSonia Maselik. Bit do numeru wyprodukował JRS.

 
Zer00wki
Vixen

Krążek „To nie Vixt4pe” nakładem MaxFloRec ukaże się już 18.05. Do tego czasu w MaxFloSklepie trwa przedsprzedaż płyty w wyjątkowymi bonusami. Oprócz tego nadal można wziąć udział w akcji specjalnej związanej z pre-orderem albumu. W ramach niej co tydzień jedna osoba wygrywa wyjście do escape roomu Funescape w Warszawie wspólnie z Vixenem i głównym producentem płyty - JRS-em. Nowa zagadka dostępna jest już na www.tonievixt4pe.pl.