Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Vixen przedstawia barwną CAMELEONĘ

18 kwi 2018

Od wczoraj można już obejrzeć teledysk do numeru „Cameleona”. Multikolorowe wideo pojawiło się na naszym kanale o godz. 16. Niektórzy fani jednak już rano uzyskali do niego przedpremierowy dostęp. A to za sprawą strony www.tonievixt4pe.pl 

Po „PDP”, „Zbysiu”, „Termosie” i „Cukrowej wacie” przyszedł czas na „Cameleonę”. Kolejny singiel zwiastujący krążek „To nie Vixt4pe” otwiera również jego przedsprzedaż. Na www.MaxFloSklep.pl można już zamawiać album z bonusami takimi, jak m.in.: niższa cena czy autograf artysty.

 
Cameleona
Vixen

Za realizację wideoklipu do „Cameleony” odpowiada Maksymilian Chałupko. Produkcją muzyczną najnowszego singla, jak większości utworów na krążku zajął się natomiast JRS. To wspólnie z nim Vixen konsultował też ostateczne brzmienie płyty „To nie Vixt4pe”.

Akcja specjalna, z którą związana jest witryna zatytułowana tak samo, jak album Vixena, ruszyła wczoraj (17.04) z samego rana. Wchodząc na www.tonievixt4pe.pl w pierwszej kolejności wyświetla się zagadka do rozwiązania. Podanie prawidłowej odpowiedzi umożliwia zapoznanie się z singlem, a dla zainteresowanych również wzięcie udziału w konkursie. Czas jego trwania obejmuje cały okres pre-orderu. Co wtorek wyłaniany będzie zwycięzca tygodnia. 5 laureatów kolejnych tygodni wspólnie z Vixenem i JRS-em pójdzie do jednego z pokojów zagadek w warszawskim Funescape.

Patronat medialny nad płytą „To nie Vixt4pe” sprawują: Czwórka – Polskie Radio, Glamrap, portal Freestyle.pl, Rap-news.eu, Muzykoholicy, Dyktafonografika oraz magazyn HIRO.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 18.05.2018 r.