Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Vixen – TO NIE VIXT4PE: jutro start pre-orderu i akcji specjalnej

16 kwi 2018

Jutro w MaxFloSklepie rusza przedsprzedaż albumu „To nie Vixt4pe” Vixena. Tego samego dnia pod adresem www.tonievixt4pe.pl uruchomiona zostanie specjalna strona internetowa. Po rozwiązaniu zagadki fani artysty będą mogli przedpremierowo obejrzeć klip oraz wziąć udział w konkursie. Popołudniu na nasz kanał oficjalnie trafi wideo do „Cameleony”

Już jutro na MaxFloRecTV zaplanowano premierę wideoklipu do 5. singla zwiastującego „To nie Vixt4pe”. Kolejną odsłoną nadchodzącego, 15. w karierze krążka Vixena będzie „Cameleona”. Wraz z tym utworem na www.MaxFloSklep.pl wystartuje przedsprzedaż albumu rapera. Wydawnictwo oficjalnie ukaże się na rynku 18.05.2018 r.

 
Cukrowa wata
Vixen

Przez cały czas trwania pre-orderu płyty „To nie Vixt4pew każdy wtorek, począwszy od 17.04, na specjalnie stworzonej stronie internetowej raz w tygodniu publikowana będzie zagadka. Podając jej rozwiązanie, będzie można przedpremierowo zapoznać się z jednym z utworów z płyty oraz wziąć udział w konkursie. Co tydzień wyłaniany będzie 1 zwycięzca. Laureaci każdego tygodnia utworzą grupę, która razem z Vixenem i głównym producentem płyty − JRS-em pójdzie do jednego z pokojów zagadek w warszawskim Funescape. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny będzie pod adresem www.tonievixt4pe.pl