Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Twarde lądowanie BU. Wkrótce pre-order płyty

14 wrz 2017

Na MaxFloRecTV wylądował dziś nowy singiel BU. „Twarde lądowanie” to już 4. zwiastun nowego albumu rapera. Płyta ukaże się jesienią tego roku nakładem MaxFloRec. Niebawem do sieci trafi kolejne wideo artysty. W MaxFloSklepie ruszy też wtedy pre-order krążka

Twarde lądowanie” to singiel utrzymany w dość ciężkim klimacie, do którego BU zdążył już przyzwyczaić swoich fanów. Nie mogło być zresztą inaczej – w samym refrenie rapuje on: „masz miękkie serce, lepiej miej twardą dupę. (...) Ludzie nie potrafią zutylizować swych gówien, więc je podrzucają, wyzbywszy się sumień”.

 
Twarde lądowanie
BU

Za produkcję świeżego singla BU odpowiada producencki duet JazBrothers. Cuty dorzucił DJ HWR. Aby mieć ten utwór w smartfonie, na pendrivie czy jakimkolwiek innym nośniku, wystarczy zamówić go jako MP3 w MaxFloSklepie.

Do tej pory, oprócz „Twardego lądowania”, poznaliśmy 3 single zwiastujące nowy krążek BU – „Porapuj mi tato”, „Waleczne serca” i „Rekompensatę”. Ostatniemu z nich towarzyszy teledysk.

 
Rekompensata
BU

Niebawem na MaxFloRecTV trafić ma kolejne wideo. Tym samym w MaxFloSklepie ruszyć ma przedsprzedaż nowego albumu rapera. W pre-orderze przewidziane są bonusy, takie jak: autograf artysty, wysyłka płyty na 2 dni przed premierą czy niższa cena. Szczegóły już wkrótce na www.MaxFloSklep.pl.