Twoje demo
Twoje demo

Skorup x Młody: Premiera singla z KęKę. Ostatnie dni pre-orderu albumu

25 cze 2020

Do premiery „Naturalnego satelity” Skorupa i Młodego pozostał tydzień. Na www.MaxFloSklep.pl można zamawiać krążek w przedsprzedaży. Tymczasem dziś na nasz kanał trafiła kolejna jego zapowiedź. W numerze „Kurde nic” gościnnie wystąpił KęKę

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że KęKę chciał nagrać wspólną EP-kę ze Skorupem. Radomski raper wysłał reprezentantowi MaxFlo wiadomość za pomocą jednego z serwisów. Ten jednak nie dotarł do niej na czas. Informacja zelektryzowała fanów i wzmogła ich apetyt na wspólny krążek obu artystów. Na razie nie wiadomo, czy i kiedy on powstanie. Wiemy natomiast, że panowie połączyli siły przy okazji nadchodzącego albumu Skorupa i Młodego. Teledysk z gościnnym udziałem KęKę promujący „Naturalnego satelitę” pojawił się właśnie w sieci.

 
Kurde nic
Skorup x Młody ft. KęKę

Kurde nic” zwiastuje płytę Skorupa i Młodego zatytułowaną „Naturalny satelita”. Jej pre-order trwa w MaxFloSklepie jeszcze tylko przez tydzień. Oprócz wspomnianego KęKego wśród zaproszonych znaleźli się m.in.: Rahim, Vixen, YoT, Matis czy Joka. Numer z tym ostatnim ukaże się tuż przed premierą krążka.

Za produkcję wideoklipu do najnowszego singla odpowiada grupa filmowa Motka Produkcja. W warstwie muzycznej „Kurde nic” pojawiły się dodatkowe ścieżki instrumentalne - partie fagotu i ewi dograł Wojciech Front. Utwór dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych - kliknij tutaj, aby posłuchać!