Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Skorup jako akustyk Jacek już na MaxFloRecTV

15 gru 2017

Do sieci trafił wczoraj „Akustyk”. To już 4. zwiastun nowej płyty Skorupa na bitach JazBrothers. Towarzyszy mu wideo, w którym MC wciela się w postać akustyka Jacka

„Kręci akustyk Jacek – co wyrzeźbię, tym za chatę płacę. Z mordy przypominam upartego, małomównego bacę”, „Mało orłów, wokół dominują kwoki. Mutuję je, wzrok kieruję na natury widoki. Skaczą cyce, znajduję się w siódmym niebie” czy „Ja niemiły pan, co się klepiesz z nim po plecach. Tylko najlepsza partia je ze mną bigos przy świecach” – to tylko fragmenty tekstu najnowszego utworu Skorupa & JazBrothers. Singlem pt. „Akustyk” artyści zapowiadają nową płytę. Premiera albumu już za kilka miesięcy.

 
Akustyk
Skorup & JazBrothers

Realizacją powyższego wideo zajął się Bartosz „Alien” Kasowski z 3/4 UDGS Labu. Producentem bitu są oczywiście bracia Jaz. Gościnnie za gramofonami pojawia się DJ Eprom. Artysta odpowiada też za mix i mastering numeru.

Do tej pory ukazały się jeszcze 3 inne single odsłaniające nowy krążek spod szyldu Skorup & JazBrothers. Poznaliśmy już: „Waleta pik” z Dominiką Majewską, „Wolnego ziomka” z Kubą Knapem i Biakiem, a także „Zdrowia pieniążków”. Drugiemu z utworów również towarzyszy klip.

 
Wolny ziomek
Skorup & JazBrothers ft. Kuba Knap, Biak

Nowy album Skorupa & JazBrothers ukaże się nakładem MaxFloRec wiosną 2018 r. Do tego czasu na MaxFloRecTV na pewno trafią jeszcze inne single artystów. Aby być z nimi na bieżąco, najlepiej śledź naszą stronę i subskrybuj kanał MaxFloRecTV, klikając tutaj.

„Akustyk” dostępny jest jako MP3 na www.MaxFloSklep.pl.