Twoje demo
Twoje demo

Skorup i Młody ujawniają kolejnego gościa na płycie. Nowy klip w sieci

15 cze 2020

Kilka dni temu na kanale MaxFloRecTV pojawił się odsłuch numeru „Mamry” Skorupa i Młodego. Dziś trafił tam kolejny zwiastun ich nadchodzącego krążka. Singiel zatytułowany „Hymny lecę” został nagrany z gościnnym udziałem YoTa. Pre-order albumu „Naturalny satelita” zamawiać można na www.MaxFloSklep.pl 

YoT to 4. ujawniony gość, którego usłyszymy na „Naturalnym satelicie”. Oprócz niego z grona zaproszonych na płytę zawodników dotychczas zaprezentowano: Matisa (Hurragun), Vixena oraz Rahima, którzy udzielili się w numerze „Dobra wchodzę”. Skorup i Młody zapowiedzieli, że na krążku znajdzie się spora liczba gości. To zatem na pewno nie koniec tej listy i przed premierą albumu możemy liczyć na dalsze niespodzianki.

 
Hymny lecę
Skorup x Młody ft. YoT

Wideoklip do „Hymny lecę” zrealizowała ekipa Make Emotion Produkcja Filmowa. Za miks i mastering numeru odpowiada Bartosz Kasowski z 3/4 UDGS Lab, a skrecze dorzucił DJ BRK.

Nadchodzący album Skorupa i Młodego „Naturalny satelita” dostępny jest w przedsprzedaży pod tym adresem. Wydawnictwo ukaże się na początku lipca.