Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Skorup & JazBrothers: nowy klip i okładka płyty deluxe

7 cze 2018

Dziś popołudniu na MaxFloRecTV trafił teledysk Skorupa & JazBrothers. „Słowa” to już 4 wideosingiel zapowiadający następcę „Ludzi chmur”. Premierowy utwór wokalnie wzbogaciła reprezentantka świata jazzu, Karo Glazer. Również dzisiaj zaprezentowano okładkę kolekcjonerskiej wersji albumu

Do premiery „Absolutnej flauty” pozostały 2 tygodnie. Tyle też czasu na www.MaxFloSklep.pl potrwa jeszcze pre-order wspólnego wydawnictwa Skorupa i braci Jaz. Obok wersji podstawowej krążka dostępna jest również limitowana edycja deluxe. Wyjątkowymi bonusami w rozszerzonej wersji płyty jest dodatkowe CD z instrumentalami wszystkich utworów z „Absolutnej flauty” oraz unikatowa okładka, którą dziś ujawniono.

 
Słowa
Skorup & JazBrothers ft. Karo Glazer

Słowa” to kolejny singiel pochodzący z „Absolutnej flauty”. Na zaproszenie gościnnego udziału w utworze pozytywnie odpowiedziała Karo Glazer. Jazzowa wokalistka, podobnie jak Skorup i JazBrothers, pochodzi z Gliwic. Artystka pojawiła się również w teledysku towarzyszącym numerowi. Zdjęcia do klipu zrealizował Krzysztof Kruk. Za produkcję tego, jak i pozostałych utworów odpowiada natomiast duet JazBrothers.

Karo Glazer to niejedyny gość na kolejnej płycie formacji Skorup & JazBrothers. Oprócz niej na „Absolutnej flaucie” usłyszymy m.in.: Kubę Knapa, Bas Tajpana czy Masię. Pełna lista artystów udzielających się na krążku dostępna jest tutaj.

Zdradzamy, że dzisiejsza nowość nie jest ostatnim wideoklipem promującym nadchodzący krążęk. Artyści planują już kolejne niespodzianki w związku z płytą. Nie przegap żadnej premiery i subskrybuj kanał MaxFloRecTV, klikając tutaj (i pamiętaj o dzwoneczku Wink).