Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Skorup & JazBrothers z nowym klipem. Jutro premiera płyty!

21 cze 2018

Dziś na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gościnnym udziałem Masi to kolejna zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już jutro trafi do sprzedaży

Numer „Nie mieli fartaSkorupa & JazBrothers ukazuje się w przeddzień premiery 2. wspólnej płyty gliwiczan. Na zaproszenie do udziału w nagraniach pozytywnie odpowiedziała Masia. Wokalistka już kilkukrotnie współpracowała ze Skorupem. Partie gitar do numeru dodał natomiast Mateusz Szczypka. Dzisiejszej nowości towarzyszy wideoklip, za realizację którego odpowiedzialny jest Krzysztof Kruk. To już 5. wideoodsłona albumu „Absolutna flauta”. Wcześniej ukazały się teledyski do: „Wolnego ziomka” (ft. Kuba Knap i Biak), „Akustyka”, „Piastów grodu” i „Słów” (ft. Karo Glazer).  

 
Nie mieli farta
Skorup & JazBrothers ft. Masia

Już jutro „Absolutna flauta” pojawi się w regularnej sprzedaży. Krążek dostępny jest w 2. wersjachstandardowej i deluxe. Wariant kolekcjonerski zawiera dodatkową płytę z instrumentalami „Absolutnej flauty” oraz alternatywną okładkę. Rozszerzona edycja płyty dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl.

2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek Skorupa & JazBrothers zawiera 12 premierowych utworów. Wśród gości oprócz Masi usłyszymy: Kubę Knapa, Bas Tajpana, Gano, Biaka, Karo Glazer, Dominikę Majewską oraz liczne grono zaprzyjaźnionych instrumentalistów. Za gramofonami stanęli: DJ Hopbeat, DJ HWR i DJ Eprom. O nienaganne brzmienie płyty zadbał DJ Eprom.

Patronami medialnymi albumu są: serwis Mad-Music.pl, portal RapDuma.pl, audycja Winylowe Pole w Radiu Egida, portal Hip-Hop.pl oraz Radio 17.