Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

WYNURZENIE rozpoczęte

26 lip 2018

Inicjatywa oficjalnie wystartowała 23.07. Tego dnia na naszym fanpage'u pojawiło się wideo prezentujące pierwszych artystów – skład Fat Brutal Sound. Dziś na MaxFloRecTV trafił teledysk grupy. Szczegóły dot. akcji dostępne są na wynurzenie.maxflo.pl

– Przygotowaliśmy dla Was projekt, który z pewnością niejednego zaskoczy. W tej edycji zaprezentujemy artystów z 3 muzycznych światów. Oczywiście wciąż będzie to rap, jednak ukażemy jego różne, skrajne oblicza. Postawiliśmy na unikatowość i różnorodność. Jestem przekonany, że mimo zróżnicowanych gustów słuchaczy, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja znalazłem – tak o „WYNURZENIU” opowiada sam Rahim, szef wytwórni MaxFloRec. – Zasadnicza część akcji potrwa do końca wakacji. Nie oznacza to jednak, że wraz z ich końcem przestaniemy serwować Wam kolejne niespodzianki - dodaje.

 
Nagle coś wybuchło
Fat Brutal Sound

Pierwszymi ujawnionymi uczestnikami „WYNURZENIA” jest skład Fat Brutal Sound. Grupę tworzą Kret i Diabeł. Duet nagrywa wspólnie od 2017 roku. Wtedy też obaj wzięli udział w kolejnej edycji konkursu Rap w Polsce. Oboje dostali się do finałowego etapu, w którym ostatecznie zwyciężył Kret. Kilka tygodni temu zagościli również na kanale Kleszcza, HORREcTV - ZOBACZ KLIP.

FBS rozwija własny nurt w rapie, który nazywa hate-hopem. Członkowie grupy definiują go jako muzykę pełną skrajności, przekazując za jej sprawą pełen wachlarz ludzkich emocji – od szaleńczej wściekłości po granice subtelności. Singiel „Nagle coś wybuchło” to 1. odsłona tego świata. Z realizację klipu do dzisiejszej nowości odpowiada MMP Studio. Bit do utworu stworzył natomiast Pietruch Beatz.

Dzisiejszy singiel nie jest ostatnią niespodzianką od Kreta i Diabła w nadchodzącym czasie. Już w najbliższy poniedziałek, 30.07, Fat Brutal Sound zaserwuje kolejną dawkę muzycznych wrażeń. 

O tym, kiedy w akcji pojawią się kolejni artyści oraz więcej informacji o FBS przeczytacie na stronie akcji. Wejdźcie na wynurzenie.maxflo.pl i koniecznie zasubskrybujcie info o inicjatywie!