Twoje demo
Twoje demo

Rahim w singlu Bob One'a i Bas Tajpana.

9 maj 2020

Wczoraj premierę miał longplay „Teraz” Bob One'a i Bas Tajpana. W środę (6.05) na MaxFloRecTV trafił ostatni przed premierą klip. W tytułowym numerze gościnnie wystąpił Rahim

Teraz” to album dość różnorodny. Bob One i Bas Tajpan opisują na nim aktualne wydarzenia oraz towarzyszące im uczucia – to co „tu i teraz”. Krążek jest 1. w historii pełnowymiarowym wydawnictwem duetu. Dotychczas artyści wydali epkę „Wszystko na sprzedaż” oraz mixtape „Po swojemu vol. 1”. 

Najnowszy, tytułowy singiel nagrany został z gościnnym udziałem Rahima. Produkcją muzyczną utworu, jak i całej płyty zajął się Bob One. Za realizację teledysku do „Teraz” odpowiada ekipa Grube Filmy.

 
Teraz
Bob One x Bas Tajpan ft. Rahim

Pod tym adresem zamówicie najnowszy krążek Bob One'a i Bas Tajpana. Wśród gości na krążku oprócz wspomnianego Rahima znaleźli się: Polska Wersja, Kobik i Hemp Gru. Nagrania albumu odbyły się w katowickim MaxFloStudiu pod okiem Dawida Twardowskiego. Albumu możecie już także posłuchać w streamingu - kliknij tutaj, by przejść do ulubionego serwisu.