Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Polska: Kleszcz & DiNO made in... China!

27 lip 2015

Na MaxFloRecTV dostępny jest już 4. klip promujący album „HorRYM JESTem” Kleszcza & DiNO. To wideo do utworu pt. „Made in China”. Jak mówią sami artyści, obrazek prezentuje karykaturę rodziny z przyszłości. Przy okazji Kleszcz & DiNO zapowiadają kolejny teledysk

Zawartość krążka „HorRYM JESTemKleszcz & DiNO opisują m.in. jako sumę refleksji na temat przeżyć własnych i doświadczeń bliskich im osób. Numer „Made in China” jest wynikiem obserwacji negatywnego oblicza obecnych czasów. Refleksje wykonawców z pewnością mogą skłonić do refleksji słuchaczy utworu. – Klip przedstawia rodzinę w krzywym zwierciadle. To oczywiście obraz z przyszłości, ale ta karykatura może się urzeczywistnić, jeśli się w porę nie opamiętamy – mówi Kleszcz. – Prezentujemy rodzinę, która za „zdrowe” uważa to, co tak naprawdę jest „hoRre”.

 
Made in China (official video)
Kleszcz & DiNO

Za realizację powyższego wideoklipu odpowiada grupa Ace of Art. Scenariusz to dzieło Kleszcza & DiNO oraz Radosława Beresia. Obok artystów w teledysku wystąpili: Paweł Sitek, Mariusz Stepień i Janusz Polis. Na Facebooku MaxFloRec zobaczyć można fotoreportaż z planu zdjęciowego (kliknij, aby przejść).

„Made in China” to 4. i z pewnością nieostatni klip promujący eksperymentalny album Kleszcza & DiNO. Na Facebooku MaxFloRec trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie „50 twarzy Kleszcza”. Jego uczestnicy przez ostatnie 2 tygodnie malowali sobie twarze, inspirując się wizerunkiem scenicznym rapera. Teraz liczą na polubienia zdjęcia w specjalnym, konkursowym albumie (kliknij, aby zagłosować). Autorzy najpopularniejszych fotografii zostaną zaproszeni do udziału w kolejnym, 5. teledysku Kleszcza & DiNO.