Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Pokahontaz i Kaliber 44 w klipie do 404. Wideo już na MaxFloRecTV!

8 lut 2018

Kiedy dziś na zegarach wybiła 16:04 (4:04), na MaxFloRecTV pojawił się klip do utworu „404”. Singiel promujący album „REset” Pokahontaz to nie lada gratka dla fanów śląskiego rapu. Rahim i Fokus zaprosili do nagrania numeru grupę Kaliber 44. To kooperacja wyczekiwana na scenie hip-hopowej od niemalże dwóch dekad 

– Wiedzieliśmy, że ta współpraca kiedyś nastąpi. Nie udało się przy okazji „Reversalu”, choć były takie plany. Wspólnie stwierdziliśmy jednak, że musi to wyniknąć naturalnie. I właśnie tak było teraz, gdy spotkaliśmy się z chłopakami z Kalibra w katowickim MaxFloStudiu, by nagrać „404” – wspomina Rahim

Realizacją teledysku do ostatniej, 13 pozycji z tracklisty „REsetu” zajęła się grupa filmowa Przedmarańcza. AleksanderKopruchKozłowski, reżyser klipu do „404”, stworzył wideo z efektami znanymi z filmów science fiction. Dotychczas prawdopodobnie jeszcze nikomu nie udało się przedstawić Katowic w taki sposób. Jak Wam się wydaje?   

 
404
Pokahontaz ft. Kaliber 44

REset” to 4. z kolei album Pokahontaz, ale 1., na którym artyści wracają do oldschoolowych bitów. Krążek wyprodukował wrocławski duet White House, czyli Magiera i Laska. Ten pierwszy odpowiada również za miks płyty. Masterem zajął się natomiast DJ Eprom. Oprócz „404” utworami promującymi „REset” są: „Nowy rozdział”, „Kalendarze”, „Stawiam dziś”, „Krzyżówka”, „Z buta w drzwi” oraz „Czarne lustra”. Premiera wydawnictwa odbyła się 1.12.2017 r. 

Album dostępy jest w MaxFloSklepie oraz w sklepach sieci Empik w całej Polsce. 

Z końcem stycznia wystartowała  trasa koncertowa Pokahontaz pod nazwą „REset Tour”. W najbliższą sobotę, 10.02, chłopaki zagrają w CK Wiatrak w Zabrzu. LINK DO WYDARZENIA . Pełna lista koncertów dostępna jest tutaj.