Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Nowa płyta BU coraz bliżej. Premierowy teledysk już na MaxFloRecTV!

6 lip 2017

Dzisiaj do sieci trafiła „RekompensataBU. To 3. singiel artysty, od czasu płyty „Byk”, zapowiadający jego autorski album. Tym razem jednak utworowi towarzyszy teledysk nakręcony w Lublinie

Rekompensata” to forma wyrównania rachunków, rozliczenia się z fałszywymi politykami, słabymi artystami czy nierzetelnymi recenzentami bądź komentatorami mojej twórczości – tłumaczy śląski raper. Brudny klimat numeru utrzymany jest również w klipie, za którego powstanie odpowiada lubelskie GRZVideos

 
Rekompensata
BU

Autorem beatu do utworu jest Adam L, reprezentant lubelskiego środowiska producenckiego, a zarazem rekrut inicjatywy MaxFloLab. Scratche dorzucił natomiast DJ Cutahead.

„Rekompensata” to już 3., po „Porapuj mi tato” i „Walecznych sercach”, zwiastun solowego wydawnictwa BU. Trwają zaawansowane prace nad albumem, który już niebawem ukaże się naszym nakładem.

Aby nie przegapić żadnej premiery, polecamy śledzić nasz serwis i subskrybować MaxFloRecTV. Singiel pt. „Rekompensata” w formie MP3 dostępny jest już w MaxFloSklepie.