Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Młody: najpierw KRS-One, teraz Afro i Ty Farris?

15 lis 2017

Młody opublikował na Instagramie zdjęcie z ksywkami: Ty Farris i Afro. Podpisał je hasłem: „trzymajcie kciuki”. Jest szansa, że ci dwaj gracze zza oceanu wykorzystają jego bity! Młody twierdzi, że to jeszcze nic pewnego. Pewne jest za to, że już jutro na MaxFloRecTV trafi jego wspólny numer z Hadesem pt. „Larwa”

W maju tego roku światło dzienne ujrzał album „The World Is Mind” legendarnego amerykańskiego rapera, KRS-One'a. Jak informowaliśmy, w większości wyprodukował go nasz rodak, działający pod pseudonimem Młody producent i raper z Bielska-Białej. Młody nie zwalnia tempa. Aktualnie szykuje paczki z bitami dla kolejnych przedstawicieli zagranicznej sceny hip-hopowej. Skontaktował się z kalifornijskim, obiecującym raperem młodego pokolenia o ksywce Afro, który ma na koncie EP-kę z Marco Polo. Produkcjami Młodego zainteresowany jest też Ty Farris, raper pochodzący z Detroit, który współpracował chociażby z takimi artystami, jak: Royce Da 59, Rapper Big Pooh, Trox czy Apollo Brown

– To jeszcze nic pewnego. Po prostu nawiązałem z nimi kontakt w temacie bitów – komentuje Młody. – Nie chciałbym robić z tego wielkiego „halo”, ale... są wstępnie zainteresowani, więc trzymajcie kciuki! – dodaje. Czy nazwisko Polaka po raz kolejny pojawi się na topowych, zagranicznych krążkach? Czas pokaże. To, czego możemy być pewni teraz, to premiera nowego autorskiego singla Młodego. Na featuringu pojawi się Hades. Utwór „Larwa” już jutro o godz. 16 na MaxFloRecTV. Aby nie przegapić tej premiery, śledźcie stronę www.MaxFlo.pl i subskrybujcie nasz kanał na YT, klikając tutaj.

 
Ludzie na miarę
Młody

Poniżej przypominamy ostatnią nowość Młodego, singiel „Ludzie na miarę” i towarzyszący mu klip.