Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

MĘTLIK Pokahontaz

21 lis 2017

Fokus z Rahimem odsłaniają kolejne karty swojej nowej płyty. Na MaxFloRecTV zupełnie nieoczekiwanie trafiła dziś 8. pozycja z tracklisty „REsetu” – „Mętlik”. Tylko do końca miesiąca na www.MaxFloSklep.pl trwa przedsprzedaż albumu. Zamawiając go w pre-orderze, możemy liczyć na rabat, autografy artystów i pakiet wlep

Premiera 4. płyty Pokahontaz już 1.12.

 
Mętlik
Pokahontaz

„Mętlik” to już 6. zwiastun „REsetuPokahontaz. Do tej pory poznaliśmy: „Nowy rozdział”, „Kalendarze” na feacie z Tymkiem, „Stawiam dziś”, „Krzyżówkę” i „Z buta w drzwi”. Ostatniemu z singli towarzyszy sensacyjny teledysk.

 
Z buta w drzwi
Pokahontaz

Na Instagramie Pokahontaz pojawiło się dziś ogłoszenie o statystach poszukiwanych do nowego klipu. Wiadomo więc, że ze strony Rahima i Fokusa to nie koniec nowości. Aby ich nie przegapić, najlepiej śledzić naszą stronę  i subskrybować MaxFloRecTV na YT, klikając tutaj.

Na swoim nowym krążku Pokahontaz powróci do korzeni. Choć „REset” będzie już 4. pełnoprawnym albumem w dyskografii zespołu, to 1. nagranym w duchu lat 90. Za jego klasyczne brzmienie odpowiadać będzie wrocławska ekipa producencka White House. Wydawnictwo z bonusami cały czas dostępne jest w przedsprzedaży w MaxFloSklepie.