Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

Kleszcz prezentuje rysowany wideoklip

28 sie 2018

Na MaxFloRecTV pojawiła się kolejna odsłona albumu „Czerń i biel”. Dziś na kanał trafił utwór „Ciało to narzędzie”, do którego powstało nietypowe wideo. Singlowi towarzyszy zapis procesu powstawania portretu Kleszcza

Dzisiejsza nowość to zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami krążka Kleszcza pt. „Czerń i biel”. Utworowi „Ciało to narzędzie” towarzyszy wizualizacja, za której realizację odpowiada grupa filmowa Videoflow Media. Klip w formie time lapse'a prezentuje proces powstawania portretu Kleszcza. 

 
Ciało to narzędzie
Kleszcz

Autorką portretu jest Beata Furtak – utalentowana fanka twórczości Kleszcza. Wybór osoby, która wykonała rysunek do utworu „Ciało to narzędzie” nie był przypadkowy. To nie pierwszy raz, kiedy Beata ujawniła swoje zdolności. Od niedawna w MaxFloSklepie można znaleźć też zaprojektowaną przez nią koszulkę.

Premiera albumu „Czerń i biel" przewidziana jest na 14.09. Jeszcze tylko przez 2 tygodnie na www.MaxFloSklep.pl można zamawiać płytę w pre-orderze z wyjątkowymi bonusami takimi, jak: autograf artysty, pakiet kleszczowych gadżetów (zestaw wlep, brelok).