Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz & DiNO: ŻYLETĄ TĄ na MaxFloRecTV

18 kwi 2017

W poniedziałek na MaxFloRecTV pojawił się kolejny numer z „Cyrku na qłq” Kleszcza & DiNO. Nowa wizualizacja w ramach odsłuchu płyty towarzyszy utworowi pt. „Żyletą tą”

Żyletą tą” to 3. numer na cyrkowym kole artystów. Na MaxFloRecTV stanowi z kolei 8. już wideoodsłonę albumu „Cyrk na qłq”. Realizacji wideo do utworu podjęła się grupa Tworzywo. Za bit odpowiada oczywiście DiNO. Mixem i masteringiem numeru zajął się Kwazar.

 
Żyletą tą
Kleszcz & DiNO

Wydawnictwo „Cyrk na qłq” na sklepowe półki trafiło w tym miesiącu, dokładnie 7 kwietnia. Dostępne jest ono m.in. w Empiku oraz w MaxFloSklepie. Płytę promuje aż 6 singli: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem”, „Freak show”, „Nie płacz”, „Bajka o kolorach” i „Ziemski teatr”. Gościnnie na krążku pojawiają się: Rahim, Buka oraz Kopruch.

Kleszcz & DiNO przygotowali dla swoich fanów odsłuch całej płyty w formie obrazkowej. Oznacza to, że każdemu utworowi z albumu towarzyszyć ma jakaś wizualizacja. Kolejna niespodzianka wideo już jutro, po południu na MaxFloRecTV. Aby nie przegapić premiery, najlepiej subskrybować kanał.