Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz & DiNO z półprywatnym wideo na MaxFloRecTV

20 cze 2017

Do sieci trafiła dziś nowa wizualizacja w ramach odsłuchu płyty „Cyrk na qłq” Kleszcza & DiNO. Artyści prezentują kolejną „bajkę”, tym razem „o motylku”. Wideo powstało podczas medialnej trasy w ramach promocji krążka. Zobacz, jak Kleszcz & DiNO odreagowują pobyt w stolicy!

Wydawnictwo „Cyrk na qłq” duetu Kleszcz & DiNO ukazało się 7.04. Dodajmy, że dotarło ono do pierwszej dwudziestki na OLiS-ie (Oficjalnej Liście Sprzedaży – przyp. red.). Pod koniec kwietnia br. artyści pojawili się w Warszawie, by promować album w mediach. W przerwach pomiędzy wywiadami i spotkaniami z fanami postanowili zrealizować kolejne „freakowe” wideo. Sprawdź, co im z tego wyszło!

 
Bajka o motylku
Kleszcz & DiNO

Powyższa produkcja jest wynikiem kreatywności samych artystów. Na naszym Fan Page'u dostępna jest oficjalna fotogaleria z pobytu Kleszcza & DiNO w Warszawie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia!

Bajka o kolorach” to już 12. wizualizacja, która pojawiła się na MaxFloRecTV w ramach tzw. wideoodsłuchu „Cyrku na qłq”. Przypomnijmy, że najnowsza płyta Kleszcza & DiNO zawiera łącznie 14 premierowych numerów. Z pewnością to więc nie koniec niespodzianek. 

Aby nie przegapić kolejnych premier, zachęcamy śledzić nasz serwis i subskrybować MaxFloRecTV na YT. Album „Cyrk na qłq”, z którego pochodzi numer „Bajka o motylku”, dostępny jest w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt w całej Polsce, a także w dobrych sklepach internetowych. W wersji deluxe płytę można zamówić wyłącznie w MaxFloSklepie.