Twoje demo
Twoje demo

K2: Ostatnia szansa na limitowany pre-order. Nowy numer już w sieci

5 gru 2019

Do końca przedsprzedaży „Autonomii” K2 pozostał nieco ponad tydzień, tymczasem w mgnieniu oka topnieje limitowana edycja albumu. Ściśle ograniczone wydanie z niepublikowaną dotąd płytą „Shino Hito Finito” można jeszcze zamówić na www.MaxFloSklep.pl. Na MaxFloRecTV trafił wczoraj numer nawiązujący do bonusowego krążka 

Już w przyszły piątek, 13.12, w regularnej sprzedaży pojawi się 2. legalny album K2 zatytułowany „Autonomia”. Jeszcze tylko kilka dni potrwa jego pre-order, wraz z którym zgarnąć można: przedpremierowy cyfrowy odsłuch dwupłytowego wydawnictwa, autograf artysty, zniżkę na poprzednią płytę K2 oraz niedostępne nigdy wcześniej limitowane CDShino Hito Finito”. Nakład płyty w szybkim tempie zbliża się do końca. Krążek jest niewątpliwą gratką dla wiernych słuchaczy artysty, szczególnie tych, którzy są z nim od czasu jego działalności undergroundowej. Premierowy numer K2, który właśnie znalazł się w sieci, to wyraźny powrót do „brudnej” stylówki.

 
Hino Shito Dz***o
K2

Autorem bitu do numeru „Shino Hito Dz***o” jest PawlO, który odpowiada także za wyprodukowanie muzyki do singla „THX”. Wszystkie poprzednie zapowiedzi nadchodzącego wydawnictwa są do sprawdzenia na tej playliście.

Autonomia” ukaże się 13.12 i dostępna będzie wyłącznie w MaxFloSklepie. Tymczasem album można już przedpremierowo dodać do swojej biblioteki cyfrowej, klikając w ten link.