Twoje demo
Twoje demo

K2 powraca w mocnym stylu. Trwa pre-order albumu

15 lis 2019

Tydzień temu w MaxFloSklepie ruszyła przedsprzedaż najnowszego wydawnictwa K2. Dziś artysta zaprezentował kolejny singiel zapowiadający krążek. Teledysk do numeru „THX” trafił właśnie na nasz kanał. Gotowi na solidną dawkę rapu?

Premierowy singiel to już 4. wideoklip zwiastujący nadchodzący, dwupłytowy album „Autonomia”. Wydawnictwo w pre-orderze ze specjalnymi bonusami dostępne jest pod tym adresem. Ci, którzy zamówią je w przedsprzedaży mogą liczyć na takie dodatki, jak: ściśle limitowane CD „Shino Hito Finito”, cyfrowy odsłuch „Autonomii” dostarczony tydzień przed premierą, autograf artysty, 50% zniżka na poprzedni krążek K2 oraz przedpremierową wysyłkę

 
THX
K2

Za produkcję bitu do „THX” odpowiada Pawl0. Realizacją teledysku zajęła się grupa Salty Skills Films. Zdjęcia powstały na terenie Kopalni Guido w Zabrzu oraz w Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu.

K2 zapewnia, że to nieostatni wideoklip przed premierą „Autonomii”. Wszystkie dotychczasowe numery zwiastujące wydawnictwo można znaleźć na tej playliście, oraz oczywiście w serwisach z muzyką cyfrową. Premierowy singiel także jest już dostępny w streamingu.