Twoje demo
Twoje demo

K2 na trapowym bicie. Klip do DISCO CLUBU w sieci

5 gru 2019

Na MaxFloRecTV pojawiła się przed weekendem (29.11) kolejna propozycja singlowa K2. Artysta zaprezentował numer w zupełnie odmiennym stylu niż dotychczas. „Disco Club” to jak dotąd najbardziej odważna zapowiedź krążka „Autonomia”. Do premiery nowego albumu K2 pozostały już tylko 2 tygodnie. Płyta dostępna jest i będzie wyłącznie w MaxFloSklepie 

Pod tym adresem trwa pre-order dwupłytowego wydawnictwa „Autonomia”. Ci, którzy zamówią album w przedsprzedaży, otrzymają m.in.: limitowane CDShino Hito Finito” K2 dostępne w ściśle ograniczonym nakładzie, cyfrowy odsłuchAutonomiidostarczony tydzień przed premierą czy autograf artysty. Do sieci trafił dziś jeden z ostatnich zwiastunów najnowszego krążka K2. „Autonomia” ukaże się 13 grudnia i do kupienia będzie tylko w MaxFloSklepie.

 
Disco Club
K2

Autorem teledysku jest grupa filmowa Motka Produkcja. Za produkcję numeru odpowiada Bardziej Matt, cuty dorzucił natomiast DJ Avens. „Disco Club” to już 5. numer zapowiadający „Autonomię”, do którego powstał wideoklip. Wszystkie poprzednie single do płyty znajdują się na tej playliście.