Twoje demo
Twoje demo

Hemp Gru w klipie Bob One'a i Bas Tajpana. Ostatnie dni pre-orderu „Teraz”

29 kwi 2020

Na MaxFloRecTV można już obejrzeć klip do numeru „Aureola” Bob One'a i Bas Tajpana. W numerze gościnnie pojawił się skład Hemp Gru. Na www.MaxFloSklep.pl jeszcze tylko tydzień trwa przedsprzedaż albumu „Teraz”, na którym wśród zaproszonych znaleźli się również: Kobik, Polska Wersja i Rahim 

− Przy tej płycie staraliśmy się wrócić do uczucia, które towarzyszyło nam, kiedy zaczynaliśmy nagrywać. Podobno jest to nasz „najmroczniejszy” materiał, takie są głosy od naszych znajomych, którzy już go słyszeli. Dla nas jest to jakiś miks wielu różnych nastrojów i klimatów − trochę radości, trochę gorzkich obserwacji, trochę złości. Staraliśmy się też, żeby muzycznie to wszystko „kopało”, miało jakąś swoją energię. Każdy, kto był na naszym koncercie wie, że staramy się w dużej mierze tę energię z siebie wyrzucić i ta muzyka to odzwierciedla − tak swoje wydawnictwo opisują artyści. 

Nadchodzący krążek Bob One'a i Bas Tajpana to 1. ich wspólny longplay. W MaxFLoSklepie trwa jeszcze pre-order „Teraz”. Do każdego zamówionego w przedsprzedaży egzemplarza dodawane będzie bonusowe CD z mixtape'em „Po swojemu vol. 1". Dotychczas udostępniony był on wyłącznie w formie cyfrowej. To ostatni moment, by złożyć zamówienie z gwarancją wysyłki przed premierą.

 
Aureola
Bob One x Bas Tajpan ft. Hemp Gru

Najnowszy singiel Bob One'a i Bas Tajpana zatytułowany jest „Aureola”. To kolejna propozycja duetu zapowiadająca krążek „Teraz”. Gościnne zwrotki do numeru dołożyła ekipa Hemp Gru. Wideoklip również z jej udziałem zrealizowały Grube Filmy i Visual Violence. Za warstwę muzyczną całej płyty odpowiada Bob One. Użytkownicy serwisów cyfrowych znajdą odsłuch „Aureoli” na ulubionych platformach- kliknij TUTAJ, by posłuchać! 

Już prawie wszystkie utwory z albumu „Teraz” nagrane z gośćmi doczekały się klipu. Ostatnim oczekującym na wideo jest numer z Rahimem. Jak zapowiadają artyści, teledysk pojawi się w sieci jeszcze przed premierą krążka. Wydawnictwo ukaże się 8 maja.