Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

CZOŁG Kleszcza i DiNO z gośc. udziałem Skorupa. Wideo już w sieci

18 wrz 2019

Ostatni numer promujący krążek „Aneks” Kleszcza & DiNO trafił wczoraj na MaxFloRecTV. W singlu „Czołg” gościnną zwrotkę nawinął Skorup. 3. wspólny album Kleszcza i DiNO  dostępny jest już w MaxFloSklepie i na popularnych platformach z muzyką cyfrową. W stacjonarnych sklepach muzycznych dostępne są natomiast zestawy z poprzednimi płytami artystów

Aneks” to 3. wydawnictwo duetu Kleszcz & DiNO, po „HorRYM JESTem” i „Cyrku na qłq”. Jak mówią artyści, album stanowi uzupełnienie poprzednich krążków oraz zamknięcie pewnego etapu w ich twórczości. Wśród 8 premierowych pozycji znalazły się numery z gośćmi. Wokale do płyty dołożyli: Angie („Nastaw swoją falę”), Jakub Nycz („Ostatni raz”) oraz Skorup („Czołg”). Utwór z udziałem tego ostatniego wraz z wideoklipem pojawił się właśnie w sieci.

 
Czołg
Kleszcz & DiNO ft. Skorup

Realizacją teledysku do „Czołgu” zajął się Radosław Bereś, natomiast za montaż odpowiada Sit. Miks i mastering nagrań to praca DawidaTwardegoTwardowskiego z katowickiego MaxFloStudia.

„Aneks” w wersji fizycznej dostępny jest pod tym adresem, a także w wybranych salonach muzycznych na terenie kraju w zestawach z poprzednimi albumami Kleszcza & DiNO. Entuzjaści odsłuchu cyfrowego znajdą natomiast album w większości serwisów streamingowych - kliknij, by odsłuchać!