Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Bob One i Bas Tajpan PO SWOJEMU

26 paź 2017

Na kanał Slavic Rasta na YouTubie trafił dziś nowy klip duetu Bob One & Bas Tajpan. Wideo towarzyszy utworowi „Po swojemu”. Singiel zwiastuje mixtape pod tym samym tytułem. Premiera krążka jeszcze w tym roku!

– To będzie mieszanka rapowych, karaibskich i afrykańskich inspiracji. Jednocześnie będzie nowocześnie: nawiążemy do muzyki, którą robi się teraz w Europie i na całym świecie. Połączymy te brzmienia z charakterystycznym dla nas vibe'em – zapowiadają  swój mixtape Bas Tajpan i Bob One. – Jeśli chodzi o tego rodzaju muzykę, będzie to nowa jakość w Polsce – dodają.

 
Po swojemu
Bob One x Bas Tajpan

Realizacją powyższego wideo zajęła się grupa Salty Skills. Produkcją singla – Bob One. Artysta odpowiadać będzie również za warstwę muzyczną całego mixtape'u. Utwór w całości zarejestrowano w kultowym MaxFloStudio w Katowicach. Mastering wykonany został w 3/4 UDGS-ie w Bielsku-Białej.

Po swojemu” to już 2. singiel zwiastujący tak samo zatytułowany mixtape. Przypomnijmy, że latem br. na MaxFloRecTV pojawił się numer „Jakby już nie miało być jutra”. Klip do tego utworu liczy już ponad 1,1 mln odsłon.

 
Jakby już nie miało być jutra
Bob One x Bas Tajpan

MixtapePo swojemu” wydany zostanie nakładem MaxFloRec jeszcze w tym roku. Dostępny będzie on wyłącznie w wersji cyfrowej w największych serwisach streamingowych (m.in.: Spotify'u, Deezerze i Tidalu) oraz w najpopularniejszych sklepach z e-muzyką (np. na empik.com czy w iTunesie).