Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

Zen prezentuje nowy klip

14 lut 2017

Na MaxFloRecTV trafił dziś nowy singiel tzw. rekruta inicjatywy MaxFloLab, Zena. „Piramida zobowiązań” to już trzecie wideo zwiastujące undergroundowy, solowy album rapera zatytułowany „Zimne ognie”. Wydawnictwo można już zamawiać w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl. Premiera krążka 16.03

– Nie tworzyłem i nie będę tworzył banalnych treści. Numer ten jest idealnym tego przykładem – mówi Zen. – Łapcie prezent na walentynki! – dodaje. Za realizację poniższego wideo odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Scenariusz teledysku napisał sam Zen.

 
Piramida zobowiązań
Zen

Jak twierdzi Zen, system zero-jedynkowy idealnie odwzorowuje jego „algorytm działania”. – „1” to ślepa determinacja, z kolei „0” – to proste – świadomość autodestrukcji – mówi raper. – Utwór, który oddaję w wasze ręce, jest hybrydą tych dwóch czynników.

Debiutancki krążek Zena jako zawodnika MaxFloLabu wpisuje się w nowy nurt królujący na polskiej scenie hip-hopowej. Wydawnictwo zawiera 13 premierowych utworów. Gościnnie pojawiają się na nim: KID i Mam Na Imię Aleksander. Za produkcję bitów odpowiadają: Markuszynsky, HVZX, Szatt, Ironic Beats i Suwal. Oprócz „Piramidy zobowiązań” album promują single: „Mało ważne”, „Kto” (ft. KID) i „Etos pracy”. 

Więcej o naszej oddolnej akcji promującej artystów tych mniej znanych, a zasługujących na uwagę szerszego grona odbiorców, przeczytacie TUTAJ.

 
Kto
Zen ft. KID

Wydawcą albumu w formie fizycznej jest sam Zen. W wersji cyfrowej płyta ukazała się pod szyldem MaxFloLab i niebawem w całości dostępna będzie na kanale MaxFloRecTV. Tymczasem w MaxFloSklepie można zamawiać ją w przedsprzedaży, otrzymując bonusy.