Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

Nowi artyści w MaxFlo! Yappe & JazBrothers w nowym klipie już na MaxFloRecTV

3 sie 2017

„Inspiruje mnie wszystko co niekonwencjonalne, w muzyce nie lubię braku dobrego smaku i powielania schematów”. Tak o sobie mówi Yappe, który dołącza dziś do grona rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. W szeregi MaxFloRec oficjalnie wstępuje zaś duet producencki JazBrothers. Na MaxFloRecTV trafił właśnie wideosingiel „Ch**ciw” zwiastujący wspólną płytę artystów

Premiera wideoklipu zbiegła się z ważnym dla artystów wydarzeniem – zostali bowiem przyjęci do grona naszych zawodników.  Mają już na koncie współpracę m.in. ze Skorupem, z którym to w kooperacji wydali pod szyldem MaxFloRec płytę „Ludzie chmur”. Artyści podkreślają, że ich styl osadzony jest w klasycznych brzmieniach, choć coraz częściej słychać inspiracje z pogranicza funku i soulu. Współpraca z Yappe nie jest zatem przypadkowa. – Mam duszę oldschoolowca, z zapędami do eksperymentowania – wyznaje raper. Na temat zbliżającej się płyty z duetem JazBrothers mówi natomiast tak: „Album nie jest zamknięty w jakiejś jednej konkretnej stylistyce, jest kilka nowszych brzmień, kilka klasycznych. Gościnnie udziela się wyjątkowa i niepowtarzalna Masia oraz nieoceniony w swoich turntablistycznych umiejętnościach DJ HWR”.  Wydawnictwo, które prawdopodobnie ukaże się  jeszcze w tym roku nosić będzie tytuł „Te owoce nie są kwaśne”.

Na razie artyści prezentują pierwszy teledysk. Sprawdźcie klip do utworu o kontrowersyjnym tytule „Ch**ciw”: 

 
Chujciw
Yappe & JazBrothers

Za wideo odpowiedzialna jest Filminati. To nie pierwsza produkcja Yappego, której realizacją zajęła się ta grupa filmowa. Pod koniec marca na MaxFloRecTV trafił singiel „5 A.M.”, do którego Yappe zaprosił Skorupa i BEJFA. Utwór jest zwieńczeniem projektu „Migawki z trzynastego”. 

 
5 A.M.
Yappe x Skorup x BEJF

Już niebawem przekonamy się jakie owoce przyniesie kooperacja nowych artystów MaxFlo. Album Yappe & JazBrothers jeszcze w tym roku będzie dostępny będzie w MaxFloSklepie. Poniżej prezentujemy jego pierwszą zapowiedź:

 
Sos na chodniku
Yappe & JazBrothers

Kolejne numery sukcesywnie pojawiać się będą na naszym kanale. Koniecznie subskrybujcie MaxFloRecTV, by nie przegapić żadnej premiery.

O naszych nowych zawodnikach więcej przeczytacie klikając TUTAJ (Yappe) i TUTAJ (JazBrothers).