Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Na MaxFloRecTV jest... NIC! Czyli Rakkaman w MaxFloLabie

16 mar 2015

Jako pierwszy w 2015 r. do naszych rekrutów hip-hopu dołącza Rakkaman. Wydarzenie to już w lutym zwiastował klip do utworu „Życia łan”. Singiel promuje album „Nic”, który przed weekendem w całości trafił na MaxFloRecTV

Na „Nic” Rakkamana składa się 9 utworów. – Zachęcam wszystkich do sprawdzenia tego krótkiego, ale treściwego albumu – mówi artysta. – Starałem się pisać wszystko zgodnie z samym sobą. Skupiłem się głównie na odczuciach dotyczących własnych przeżyć oraz zjawisk i sytuacji, które wydarzyły się w moim otoczeniu. Dlatego też album „Nic” odbiega formą od moich poprzednich wyczynów. Jest na pewno nieco smutniejszy i mizantropijny – komentuje swoje wydawnictwo, mając nadzieję, że odbiorcy będą utożsamiać się z jego cząstką. Płyta dostępna jest na MaxFloRecTV (kliknij, aby odsłuchać).

 
Życia łan
Rakkaman (prod. Riddimaniak)

Realizacją powyższego klipu zajęła się grupa Ace of Art. Za warstwę muzyczną utworu odpowiada Riddimaniak. Za liryczną – oczywiście Rakkaman, do którego, jak sam mówi, zawsze bardziej przemawiały skomplikowane, metaforyczne teksty niż prosty, „łopatologiczny” przekaz. Swoje utwory stara się pisać właśnie w taki sposób i nie ukrywa, że jest z tego dumny.

Przypomnijmy, że na swoich faworytów w MaxFloLabie możecie głosować za pomocą like'ów i komentarzy pod ich utworami na MaxFloRecTV, na poświęconych im podstronach na MaxFlo.pl czy w komentarzach na Facebooku. Wciąż czekamy też na nowe postaci w naszym Laboratorium! Swoje zgłoszenia wysyłajcie na demo@maxflo.pl. Zapewniamy, że wszystkie nagrania są sprawdzane.