Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

MaxFloLab: Drozda nowym rekrutem. Pierwszy klip już w sieci

29 lip 2016

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj klip Drozdy do utworu „Naga bragga”. Raper jest kolejnym tzw. rekrutem hip-hopu w MaxFlo.  Utwór jest zwiastunem jego mixtape'u pt. „Wylot z gniazda”. Krążek ukaże się w ramach inicjatywy MaxFloLab jeszcze w tym roku. Sprawdź szczegóły!

Słuchaczom poznańskiego podziemia dał się poznać już w 2013 r. W marcu tego roku z utworem „Alcaya” pojawił się na „Stopach i werblachChristofera Lucy m.in. wśród takich artystów, jak: Fokus, Rahim, Zeus, Bob One, Buka czy K2. Teraz Drozda zasila szeregi MaxFloLabu.

– Jakkolwiek się to dalej nie potoczy, czuję, że wbijam z czymś nowym, świeżym – komentuje sam zainteresowany. – Przekażę dużo treści, nie wychodząc z formy. Przewiduję dużo gier słownych – zapowiada „Wylot z gniazda”, swój pierwszy mixtape w MaxFloLabie.

 
Naga bragga
Drozda

Za realizację powyższego wideo odpowiada Marcin Mrowiński. Autorem bitu jest ViktorV.

Przypomnijmy, że MaxFloLab to inicjatywa promująca tych mniej znanych, ale wyróżniających się spośród reszty artystów. Wywodzą się z niej chociażby tacy raperzy, jak: K2, Kleszcz czy Bejf. MaxFlo zapewnia im szeroko pojętą promocję. Najlepszym oferuje wydanie krążka „na legalu”. Na decyzję o zaprezentowaniu danego artysty na legalnym rynku fonograficznym mają wpływ przede wszystkim odbiorcy

– Widzowie MaxFloRecTV udzielają nam informacji zwrotnej poprzez „łapki” w górę lub „łapki” w dół pod klipem danego rekruta. Piszą też komentarze na YouTubie i Facebooku. Wysyłają maile i głosują na swojego faworyta na naszej stronie w zakładce Lab – mówi Robert Boćwiński, koordynator akcji. – Jeśli można mówić o alternatywie w hip-hopie, to takie jest właśnie MaxFloRec. Najnowsza propozycja na MaxFloRecTV może zaskoczyć naszych stałych odbiorców. MaxFloLab rządzi się jednak innymi prawami. Nie boimy się eksperymentów. Tym razem postawiliśmy na bardzo charakterystycznego reprezentanta nowej szkoły rapu – dodaje.

 
Alcaya
Christofer Luca ft. Drozda

Rekrutacja do MaxFloLabu nie ma żadnych ram czasowych – swoje utwory zaprezentować można w każdej chwili, pisząc na demo@maxflo.pl lub wysyłając płytę drogą tradycyjną.

Twórczość wszystkich tzw. rekrutów hip-hopu dostępna jest na naszym kanale YT i w zakładce Lab naszej strony.