Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

MaxFloLab poszerza się o Mejsona

21 mar 2017

Ma dopiero 21 lat, a na koncie już 3 mixtape'y. Występował przed Małpą, Tede czy Jareckim & BRK. Pojawił się gościnnie m.in. na najnowszej płycie Czeskiego i na „Stopach i werblach” Christofera Lucy. 3 lata temu wygrał hip-hopowy przegląd „Siła Słowa”. Dziś dołącza do grona zawodników MaxFloLabu. Poznajcie Mejsona i jego 1. klip na MaxFloRecTV!,

Pierwszy dzień wiosny to idealna okazja na kolejny powiew świeżości w MaxFloLabie. Nie bez przyczyny to właśnie dziś grono tzw. rekrutów hip-hopu zasilił Mejson. – Dał się nam poznać jako artysta, który potrafi odnaleźć się zarówno na oldschoolowych, samplowanych podkładach, jak i na nowoczesnych bitach. Dowodem na to drugie jest chociażby nasza dzisiejsza premiera – mówi o Mejsonie Robert Boćwiński, koordynator inicjatywy MaxFloLab promującej artystów tych mniej znanych, a zasługujących na uwagę szerokiego grona odbiorców.

Dzisiejsza premiera na MaxFloRecTV to „Awangardi Flow”, w sumie 2. numer, ale 1. klip Mejsona w tym miejscu. Singiel zwiastuje debiutancką płytę długogrającą 21-letniego rapera z Krapkowic. – Będzie to album koncepcyjny i zdecydowanie „na słuchawki” – zapowiada Mejson. – Fani imprezowych i wesołych numerów będą zawiedzeni – dodaje.

 
Awangardi flow
Mejson

Za produkcję muzyczną utworu odpowiada BeJotKa. Realizacją teledysku zajął się Michał Sulich z grupy filmowej Salty Skills Films. Debiut Mejsona w MaxFloLabie zatytułowany będzie „Ludzkie domino”. Kolejne odsłony płyty już wkrótce na naszym kanale.

Przypomnijmy, że w MaxFloLabie w szranki stanęli ze sobą ostatnio: Drozda, Zen i pierwszy „rekrut” 2017 r., YEAH-T. To m.in. z nimi o uznanie słuchaczy walczyć będzie od dziś Mejson. Czy to jego materiał powinniśmy zaprezentować na oficjalnym rynku fonograficznym? Dajcie znać w komentarzach na kanale, Facebooku i Instagramie!