Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

LEVEL UP AeSPe z MaxFloLabu. Nowy klip i pre-order płyty

26 wrz 2017

Dziś do sieci trafił „Level up” reprezentanta inicjatywy MaxFloLab, AeSPe. Utwór i towarzyszący mu klip zwiastują album „Per aspera ad astra”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa już pre-order płyty. Możemy liczyć w nim na niższą cenę, wysyłkę krążka na 2 dni przed premierą, pakiet wlep i autograf artysty

– To utwór na mocnym bicie, który słuchacz może odebrać jako zwykłe bragga. Chciałem w nim jednak zawrzeć przekaz, który towarzyszy całej płycie – mówi o swoim najnowszym singlu AeSPe. – „Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, to opowieść o tym, co działo się w moim życiu pomiędzy debiutem w MaxFloLabie z płytą „Dystopia” a dniem dzisiejszym. Bardzo dobrze przyjęta płyta pozwoliła mi uwierzyć i nabrać pewności siebie. To był czas, w którym przekonałem się, że osiągnięcie celu jest tym przyjemniejsze, im trudniejsza jest droga do jego realizacji. I nie ważne, czy chodzi o muzykę, czy o życie prywatne – tłumaczy.

 
Level up
AeSPe

Za realizację powyższego klipu odpowiada grupa Salty Skills Films. Produkcją bitu zajął się sam AeSPe.

Per aspera ad astra” będzie 2. płytą AeSPe wydaną w ramach inicjatywy MaxFloLab promującej artystów tych (póki co) mniej znanych, a zasługujących na uznanie szerokiego grona odbiorców. Będzie to jednocześnie 1. album rapera, jaki ukaże się w limitowanej wersji fizycznej, dostępnej wyłącznie w MaxFloSklepie. Na krążek trafi 14 premierowych utworów i bonus track.

Autorem większości bitów będzie sam AeSPe. Gościnnie pojawią się też znani i cenieni: DonDe, JazBrothers, Funky Fella czy Premier Arena. W wersji cyfrowej płyta w całości dostępna będzie na kanale MaxFloRecTV – aby być na bieżąco, subskrybuj

Premiera wydawnictwa „Per aspera ad astra8 listopada br. Możecie już zamawiać je w przedsprzedaży na MaxFloSklep.pl, otrzymując bonusy. W pre-orderze gwarantujemy: niższą cenę, wysyłkę krążka na 2 dni przed premierą, pakiet wlep czy autograf artysty.