Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

Drozda: najważniejszy klip już na MaxFloRecTV

19 wrz 2017

Na nasz kanał na YT trafił dziś nowy singiel Drozdy pt. „Amy Winehouse”. Ten premierowy numer to, jak mówi sam artysta, sztandarowy utwór zwiastujący jego 1. długogrającą płytę. W MaxFloSklepie trwa już pre-order albumu z wyjątkowymi bonusami

Nie minął nawet miesiąc od premiery singla „Nie zatrzymam zmian”, a Drozda już częstuje nas kolejną nowością. Singiel „Amy Winehouse” i towarzyszące mu wideo są zapowiedzią 1. longplay'a tzw. rekruta hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. Jak mówi Drozda, „Amy Winehouse” to najważniejsza pozycja z nadchodzącej płyty.

– Cały album będzie niezwykle osobisty. „Amy Winehouse” jest jednak najbardziej osobistym utworem ze wszystkich. Mam do niego szczególny sentyment – zdradza Drozda. – To oczywiście nie koniec odsłon płyty. Przed premierą „Bloga” będę chciał zaskoczyć jeszcze co najmniej 2 numerami – zapowiada.

 
Amy Winehouse
Drozda

Za warstwę muzyczną utworu „Amy Winehouse”, podobnie jak całej nadchodzącej płyty, odpowiada młody, utalentowany producent – Bolt. Realizacją powyższego teledysku zajęła się grupa Icon Art. Kolejne zapowiedzi albumu już wkrótce na MaxFloRecTV

Blog” światło dzienne ujrzy 25.10. Jeśli chcielibyście mieć go u siebie na 2 dni przed oficjalną premierą, zaoszczędzić kilka złotych i zgarnąć autograf Drozdy, koniecznie zajrzyjcie do MaxFloSklepu!