Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

Drozda na spontanie. Nowy singiel, nowy klip

21 lut 2017

Na MaxFloRecTV wleciał dziś (21.02) nowy singiel Drozdy. Utwór „Oni to nie my” i towarzyszący mu klip powstały w Dublinie. – Mieszkałem tam sobie spokojnie i pracowałem, aż w końcu dorwał mnie głód rapu. Ten numer nagrałem w jeden dzień na totalnym spontanie. Podobnie zresztą jak street video – opowiada Drozda

– Juan Rodrigo Rosales Salinas [autor poniższego wideo, chilijski przyjaciel Drozdy – przyp. red.] był jedynym, który potrafił trzymać kamerę – śmieje się Drozda. Zobaczcie sami efekty tej kooperacji!

 
Oni to nie my (MaxFloLab) prod. Funky Fella
Drozda

– Dosłownie 50 m od miejsca, w którym mieszkałem w Dublinie znajduje się studio Roof Records. To tam udało się zaspokoić mój głód rapu. Wokale zrealizował pewien Rosjanin, którego imienia nie pamiętam. Na miejscu poznałem jednego świetnego rapera, który w dodatku wyglądał jak Neymar [piłkarz reprezentacji Brazylii i napastnik FC Barcelony – przyp. red.]. Był chyba z północnej Afryki, ale całe życie mieszkał w Irlandii. Nawet w studiu miał na sobie koszulkę reprezentacji Irlandii – wspomina Drozda. – Piękna przygoda. To wideo jest dla mnie pamiątką, którą dzielę się z subskrybentami MaxFloRecTV – dodaje.

Za bit do najnowszego utworu Drozdy odpowiada Funky Fella. „Oni to nie my” to mieszanka oldschoolu (co do Drozdy niepodobne) z newschoolem, luźny singiel, którego nie znajdziecie na żadnym albumie czy EP-ce. Nie oznacza to jednak, że artysta nad niczym nie pracuje. Kompletuje on już materiał na nową płytę. Pierwsze zwiastuny niebawem oczywiście na MaxFloRecTV. Aby być na bieżąco z twórczością tzw. rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab, najlepiej subskrybujcie nasz kanał.