Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
  • brak koncertów

AeSPe prezentuje klip do nowego numeru

5 sie 2016

Na naszym kanale pojawiło się 2. wideo AeSPe. Klip z gościnnym udziałem Grega powstał do utworu "Nadciąga sztorm". Jest to komentarz artystów do aktualnych wydarzeń na świecie

– Rosnące zagrożenie terroryzmem w Europie, katastrofy naturalne, zmiany polityczne, rozwarstwienie społeczne i zagrożenie wojnami powodują rosnący niepokój. Wielu z nas zaczyna mieć przeczucie, że świat zmierza w złą stronę - objaśnia AeSPe. Klip ma przedstawiać dzień przed nadejściem tytułowego sztormu. Będą to ostatnie chwile spokoju zwykłych ludzi, którzy czują, że zbliża się coś złego - dodaje artysta.

 
Nadciąga sztorm
AeSPe ft. Greg

Realizacją klipu zajął się Radosław Bereś z grupy filmowej Ace of Art, natomiast głównym autorem scenariusza jest sam AeSPe. Raper w lutym tego roku zasilił grono rekrutów  MaxFloLabu, prezentując album „Dystopia”. Wydawnictwo promował singiel „Trzynasta pełnia księżyca”.

 

 
Trzynasta pełnia księżyca
AeSPe

Co ciekawe drugim, najpopularniejszym numerem z albumu jest „Widziałem nie zapomnę”, w którym także usłyszymy Grega w roli gościa. Artyści postanowili więc znów połączyć siły. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest Złote Twarze, a swoje skrecze dorzucił współpracujący z wydawnictwem MaxFloRec DJ Avens.

Aby być na bieżąco z nowościami nie tylko z MaxFloLabu, subskrybujcie kanał MaxFloRecTV na YT!