Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Lab

MaxFloLab to inicjatywa naszej wytwórni, mająca na celu przedstawianie i promocję mniej znanych artystów, którzy swoją twórczością wyróżniają się spośród reszty. Co jakiś czas prezentujemy nowego kandydata na rekruta, który swoją twórczością zwrócił naszą uwagę. Ci, którzy cieszą się największym zainteresowaniem i poparciem z Waszej strony, stają się oficjalnie rekrutami inicjatywy. Natomiast tym najlepszym, którzy spodobają się Wam najbardziej, wydamy kolejny materiał audio na legalu.

Liczymy zatem na Wasze komentarze, uwagi i oceny. To w dużej mierze od Was zależy kto dołączy do grona Labowców i oficjalnego grona artystów MaxFlo!

Akcja jest naszą odpowiedzią na liczne nagrania demo, które cały czas napływają do nas w ogromnych ilościach. Nie chcemy, aby rokujący, tudzież utalentowani rekruci zostali w podziemiu, a brak możliwości pokazania się szerszej publiczności spowodował wygaśnięcie ich zajawki.

Jeśli uważasz, że jedno z poniższych miejsc jest przeznaczone dla Ciebie, to wyślij nam swoje nagrania na adres: demo@maxflo.pl. Jeśli nas zainteresuje to na pewno się do Ciebie odezwiemy!

Uzbrój się jednak w cierpliwość. Tongue Out Otrzymujemy bardzo dużo materiałów demonstracyjnych, a do ich sprawdzania podchodzimy poważnie i rzetelnie. Przesłuchujemy każdy utwór i otwieramy każdy link, który pojawi się w skrzynce. Dlatego właśnie odpowiedź możesz otrzymać nawet po kilku miesiącach. Możesz być jednak pewny, że warto poczekać. Cool

 

 

K2

Zen

Zgłoś się