Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Nowy teledysk Arczisty już na MaxFloRecTV

29 lis 2018

 

Nowy teledysk Arczisty już na MaxFloRecTV

Na MaxFloRecTV pojawił się właśnie singiel „Cholera jak się wkopałem” Arczisty. Dzisiejsza (29.11) premiera jest bezpośrednim zwiastunem jego debiutanckiego albumu. Wydawnictwo „Nic dla każdego” trafi do sprzedaży 6.12. Do tego czasu tylko na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order płyty

Pod tym adresem do najbliższej środy, 5.12, włącznie krążek „Nic dla każdego” dostępny jest w przedsprzedaży. Zamawiając wydawnictwo jeszcze przed jego premierą, przy zakupie można liczyć na rabat oraz dodatkowe niespodzianki.

 Dzisiejsza nowość na kanale MaxFloRecTV to 3. singiel zapowiadający powyższy album.

 
Cholera jak się wkopałem
Arczista

 „Cholera jak się wkopałem” otwiera tracklistę debiutanckiej płyty Arczisty. Stworzeniem numeru tak, jak i poprzednich, w całości zajął się raper. Do singla powstał wideoklip, za realizację którego odpowiada grupa Tworzywo.

 Pełną wersję premierowego singla Arczisty, wydłużoną o dodatkową zwrotkę można już znaleźć we wszystkich największych serwisach streamingowych.

 Patronat medialny nad krążkiem „Nic dla każdego” sprawują: portal Freestyle.pl, DlaStudenta, Dyktafonografika.com, Beatbattle.pl oraz audycja Rap Gra w Radiu Aktywnym. Premiera płyty zaplanowana jest na 6.12.