Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz ujawnia gości na płycie. Najbardziej horry klip już na MaxFloRecTV

6 wrz 2018

Dziś do sieci trafił singiel pt. „Pogarda”. To kolejna zapowiedź najnowszego albumu Kleszcza. Do współpracy przy tym utworze raper zaprosił ekipę Fat Brutal Sound. Premiera „Czerni i bieli” już za tydzień!

Jeszcze tylko przez kilka dni pod tym adresem 1. solowy krążek Kleszcza dostępny jest w przedsprzedaży. Tylko ci, którzy zamówią „Czerń i biel” przed premierą oprócz podpisanego przez artystę albumu otrzymają zestaw wyjątkowych kleszczowych wlep oraz unikatowy brelok. Płyta ukaże się na rynku 14.09.

Tymczasem na MaxFloRecTV pojawiła się kolejna odsłona krążka. „Pogarda” to ostatni przed pozycją bonusową utwór z tracklisty „Czerni i bieli”. Premierowy singiel Kleszcza został nagrany z gościnnym udziałem składu Fat Brutal Sound. Oprócz grupy FBS na płycie tarnogórskiego rapera pojawią się tacy artyści, jak: Rahim, Tymek, Kopruch, Dejlu oraz Sit.

 
Pogarda
Kleszcz ft. Fat Brutal Sound

Fat Brutal Sound to ekipa, w której skład wchodzą Kret i Diabeł. Fani MaxFloRec mogą kojarzyć grupę z udziału w inicjatywie „WYNURZENIE”. Jako uczestnicy akcji na kanale MaxFloRecTV zaprezentowali 2 single – „Nagle coś wybuchło” i „Może Cię kocham”. Wcześniej artyści pojawili się również na Youtubowym kanale Kleszcza – HORREcTV. Tym razem muzycy połączyli siły w numerze „Pogarda”, do którego bit stworzył Doon. Utworowi towarzyszy horry klip zrealizowany przez Radka Beresia z grupy Ace of Art

 
Nagle coś wybuchło
Fat Brutal Sound

W związku z wydaniem „Czerni i bieli” Kleszcz przygotowuje dla słuchaczy sporo atrakcji. W dniu premiery albumu, czyli 14.09, raper zaprasza fanów o mocnych nerwach do Delirium Horror House w Katowicach na spotkanie autorskie. Początek wydarzenia o 15.30. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Dzień później natomiast (15.09) w zabrzańskim klubie CK Wiatrak odbędzie się koncert promujący najnowsze wydawnictwo Kleszcza połączony ze świętowaniem 30. urodzin rapera. Na scenie obok solenizanta wystąpią: Rahim, ekipa Fat Brutal Sound, Żyjoki z Kopruchem, Sit oraz Dejlu. Informacje o biletach na wydarzenie znajdują się tutaj.